close
تبلیغات در اینترنت
مشاور و معرفی املاک های لوکس - 10
صفحه اصلی
عضویت
ورود کاربران
تماس با ما
تبلیغات

ParsHit
آرشیو
پشتیبانی
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

برای آشنایی با قیمت فروش ملک در تنکابن، چند نمونه از آخرین قیمت های املاک در تنکابن نمایش داده می شود. خرید و فروش ملک در تنکابن، دارای گستردگی بالایی است و خریداران ملک زیادی، هر ساله، اقدام به خرید ملک در تنکابن می کنند.

فروش ملک در تنکابن: 135 متر مربع، قیمت هر متر مربع ملک، 2 میلیون تومان و قیمت کل ملک، 270 میلیون تومان می باشد.

فروش ملک در تنکابن: 120 متر مربع، قیمت هر متر مربع ملک، 2 میلیون و 100 هزار تومان و قیمت کل ملک، 262 میلیون تومان می باشد.

فروش ملک در تنکابن: 100 متر مربع، قیمت هر متر مربع ملک، 1 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت کل ملک، 155 میلیون تومان می باشد.

فروش ملک در تنکابن: 110 متر مربع، قیمت هر متر مربع ملک، 928 هزار تومان و قیمت کل ملک، 260 میلیون تومان می باشد.

فروش ملک در تنکابن: 180 متر مربع، قیمت هر متر مربع ملک، 1 میلیون و200 هزار تومان و قیمت کل ملک، 350 میلیون تومان می باشد.

فروش ملک در تنکابن: 112 متر مربع، قیمت هر متر مربع ملک، 2 میلیون تومان و قیمت کل ملک، 224 میلیون تومان می باشد.

کلمات کلیدی: فروش ملک در تنکابن، قیمت هر متر مربع ملک، قیمت کل ملک، قیمت فروش ملک در تنکابن، خرید ملک در تنکابن، آخرین قیمت های املاک در تنکابن، خرید و فروش ملک در تنکابن
|بازدید : 18
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

قیمت فروش زمین در منطق مختلف از شمال کشور در اینجا ارائه می شود. قیمت های ذکر شده، آخرین قیمت های فروش زمین می باشد. فروش زمین در مناطق مختلف شمال کشور ارائه شده است.

فروش زمین در رامسر: به مساحت 300 متر مربع، قیمت فروش زمین، 300 میلیون تومان می باشد.

فروش زمین در کلارآباد: به مساحت 7700 متر مربع، قیمت فروش زمین، 9 میلیارد تومان می باشد.

فروش زمین در کلارآباد: به مساحت 1632 متر مربع، قیمت فروش زمین، 1 میلیارد تومان می باشد.

فروش زمین در بهنمیر: به مساحت 10000 متر مربع، قیمت فروش زمین، 7 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد.

فروش زمین در بابلسر: به مساحت 155 متر مربع، قیمت فروش زمین، 350 میلیون تومان می باشد.

فروش زمین در رامسر: به مساحت 100 متر مربع، قیمت فروش زمین، 288 میلیون تومان می باشد.

کلمات کلیدی: فروش زمین در بابلسر، قیمت فروش زمین، آخرین قیمت های فروش زمین، قیمت فروش زمین در شمال کشور، فروش زمین در مناطق مختلف شمال
|بازدید : 20
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

شهرک اکباتان، به دلیل دسترسی خوبی به که نقاط مختلف تهران دارد، همواره مورد توجه افراد زیادی است. افرادی که برای مدتی طولانی در شهرک اکباتان اقدام به خرید خانه و خرید آپارتمان کرده اند و برای مدت زمان زیادی در آنجا زندگی می کنند، اذعان می دارند که این شهرک، دارای محیطی آرام و امن است و امکان دسترسی به کلیه ی نیازهای شهری را داراست. در این جا چند نمونه از قیمت رهن در شهرک اکباتان و قیمت اجاره در شهرک اکباتان به رویت می رسد.

قیمت رهن و اجاره در شهرک اکباتان، آپارتمان 65 متری، قیمت رهن 20 میلیون تومان و اجاره، 1 میلیون و 400 هزار تومان می باشد.

قیمت رهن و اجاره در شهرک اکباتان، آپارتمان 43 متری، قیمت رهن 15 میلیون تومان و اجاره، 1 میلیون و 300 هزار تومان می باشد.

قیمت رهن و اجاره در شهرک اکباتان، آپارتمان 170 متری، قیمت رهن 50 میلیون تومان و اجاره، 2 میلیون و 700 هزار تومان می باشد.

قیمت رهن و اجاره در شهرک اکباتان، آپارتمان 68 متری، قیمت رهن 20 میلیون تومان و اجاره، 1 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

قیمت رهن و اجاره در شهرک اکباتان، آپارتمان 176 متری، قیمت رهن 70 میلیون تومان و اجاره، 2 میلیون تومان می باشد.

کلمات کلیدی: قیمت رهن و اجاره، قیمت رهن، قیمت رهن و اجاره در شهرک اکباتان، قیمت رهن در شهرک اکباتان، قیمت اجاره در شهرک اکباتان، خرید خانه، خرید آپارتمان
|بازدید : 30
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

 

منطقه زعفرانیه تهران، از جمله مناطق آرام . بسیار پر طرفدار برای افراد که می خواهند مکان منحصر به فردی را برای زندگی انتخاب نمایند. قیمت رهن و اجاره در این منطقه، دارای رنج گسترده ای ست. با توجه به آپارتمان خاص، یا منزل مسکونی خاص، قیمت رهن و اجاره می تواند نوسانات زیادی داشته باشد. در این جا به برخی از قیمت های رهن و اجاره به صورت مختصر، اشاره می کنیم.

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه تهران، واحد 95 متری، دو خوابه، 150 میلیون تومان رهن و 2 میلیون و 400 هزار تومان اجاره، می باشد.

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه تهران، واحد 100 متری، دو خوابه، 40 میلیون تومان رهن و 4 میلیون می باشد.

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه تهران، واحد 155 متری، سه خوابه، 260 میلیون تومان رهن و 3 میلیون، می باشد.

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه تهران، واحد 140 متری سه خوابه، 250 میلیون تومان رهن، می باشد.

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه تهران، واحد 100 متری، دو خوابه، 30 میلیون تومان رهن و 3 میلیون و 400 هزار تومان اجاره، می باشد.

کلمات کلیدی: قیمت رهن و اجاره آپارتمان، قیمت رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه، منطقه زعفرانیه، قیمت رهن و اجاره، آپارتمان خاص، منزل مسکونی خاص
|بازدید : 28
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

قیمت فروش خانه ویلایی در اصفهان، دارای نوسانات زیادی است. دلیل اصلی این نوسانات در قیمت خانه ویلایی، تغییر شرایط مختلف مسکن، از یک خانه ویلایی به خانه ویلایی دیگر است. چند نمونه از قیمت های خانه ویلایی در اصفهان بیان می شود.

فروش خانه ویلایی در اصفهان: خیابان نخل، 180 متری، قیمت کل خرید خانه ویلایی، 550 میلیون تومان می باشد.

 فروش خانه ویلایی در اصفهان: کوچه اسلامی، 155 متری، قیمت کل خرید خانه ویلایی، 360 میلیون تومان می باشد.

فروش خانه ویلایی در اصفهان: خیابان جابر انصاری، 253 متری، قیمت کل خرید خانه ویلایی، 1 میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد.

فروش خانه ویلایی در اصفهان: انتهای خواجه امیر، 110 متری، قیمت کل خرید خانه ویلایی، 280 میلیون تومان می باشد.

فروش خانه ویلایی در اصفهان: خیابان شهید باهنر، 194 متری، قیمت کل خرید خانه ویلایی، 760 میلیون تومان می باشد.

کلمات کلیدی: فروش خانه ویلایی در اصفهان، قیمت کل خرید خانه ویلایی، خانه ویلایی، قیمت های خانه ویلایی در اصفهان، قیمت فروش خانه ویلایی در اصفهان
|بازدید : 27
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

قیمت پنت هاوس در شیراز، در معالی آباد، هر متر مربع 4 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این پنت هاوس در شیراز، 505 متر مربع می باشد و قیمت کل فروش پنت هاوس حاضر، 2 میلیارد تومان برآورد شده است. کلیه امتیازات و کلیه امکانات پنت هاوس، در این ملک مسکونی وجود دارد. خریداران پنت هاوس، می توانند برای خرید ملک مسکونی فوق، اقدام نمایند.

 

قیمت پنت هاوس در شیراز، در ستارخان، هر متر مربع 4 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این پنت هاوس در شیراز، 250 متر مربع می باشد و قیمت کل فروش پنت هاوس حاضر، 1 میلیارد تومان برآورد شده است. کلیه امتیازات و کلیه امکانات پنت هاوس، در این ملک مسکونی وجود دارد. خریداران پنت هاوس، می توانند برای خرید ملک مسکونی فوق، اقدام نمایند.

قیمت پنت هاوس در شیراز، در معالی آباد، هر متر مربع 4 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این پنت هاوس در شیراز، 510 متر مربع می باشد و قیمت کل فروش پنت هاوس حاضر، 2 میلیارد و 40 میلیون تومان برآورد شده است. کلیه امتیازات و کلیه امکانات پنت هاوس، در این ملک مسکونی وجود دارد. خریداران پنت هاوس، می توانند برای خرید ملک مسکونی فوق، اقدام نمایند.

کلمات کلیدی: قیمت پنت هاوس در شیراز، ملک مسکونی، فروش پنت هاوس، خریداران پنت هاوس، قیمت پنت هاوس در شیراز
|بازدید : 139
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

اجاره آپارتمان الهیه پل رومی: قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس 180 متری، 100 میلیون تومان با اجاره ماهانه 6 میلیون تومان می باشد.

اجاره آپارتمان نیاوران کوهسار: قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس 200 متری، 100 میلیون تومان با اجاره ماهانه 6 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

اجاره آپارتمان قلهک یخچال: قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس 198 متری، 40 میلیون تومان با اجاره ماهانه 4 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

اجاره آپارتمان فرمانیه سلیمی: قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس 196 متری، 400 میلیون تومان می باشد.

اجاره آپارتمان میرداماد بعد از پل: قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس 180 متری، 50 میلیون تومان با اجاره ماهانه 6 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

اجاره آپارتمان میرداماد حصاری: قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس 180 متری، 50 میلیون تومان با اجاره ماهانه 6 میلیون تومان می باشد.

اجاره آپارتمان قیطریه روشنایی: قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس 180 متری، 230 میلیون تومان می باشد.

کلمات کلیدی: اجاره آپارتمان، قیمت رهن آپارتمان سوپر لوکس، قیمت اجاره آپارتمان سوپر لوکس
|بازدید : 21
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 17 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

قیمت خرید و فروش در مناطق مختلف تهران، مورد توجه افرادی قرار می گیرد که در آن منطقه ی خاص، ملک مسکونی دارند و یا می خواهند اقدام به خرید آپارتمان در منطقه ای تهران بکنند. خرید و فروش آپارتمان در کامرانیه، همواره مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. دلیل عمده آن، امنیت و آرامش بالای منطقه است. جند نمونه قیمت خرید و فروش آپارتمان، در منطقه کامرانیه شمالی در ذیل به رویت می رسد.

فروش آپارتمان در کامرانیه شمالی، آپارتمان 300 متری، 4 خوابه، دارای کلیه امکانات رفاهی و سونا و جکوزی، به قیمت 4 میلیارد و 800 میلیون تومان به فروش می رسد.

فروش آپارتمان در کامرانیه شمالی، آپارتمان 248 متری، 3 خوابه، دارای کلیه امکانات رفاهی و سونا و جکوزی، به قیمت 5 میلیارد به فروش می رسد.

فروش آپارتمان در کامرانیه شمالی، آپارتمان 175 متری، 3 خوابه، دارای کلیه امکانات رفاهی و سونا و جکوزی، به قیمت 2 میلیارد و 800 میلیون تومان به فروش می رسد.

فروش آپارتمان در کامرانیه شمالی، آپارتمان 103 متری، 2 خوابه، دارای کلیه امکانات رفاهی و سونا و جکوزی، به قیمت 800 میلیون تومان به فروش می رسد.

فروش آپارتمان در کامرانیه شمالی، آپارتمان 250 متری، 3 خوابه، دارای کلیه امکانات رفاهی و سونا و جکوزی، به قیمت 3 میلیارد و 800 میلیون تومان به فروش می رسد.

فروش آپارتمان در کامرانیه شمالی، آپارتمان 140 متری، 2 خوابه، دارای کلیه امکانات رفاهی و سونا و جکوزی، به قیمت 2 میلیارد و 250 میلیون تومان به فروش می رسد.

فروش آپارتمان در کامرانیه، قیمت خرید و فروش آپارتمان د کامرانیه شمالی، خرید و فروش آپارتمان در کامرانیه، قیمت خرید و فروش
|بازدید : 51
نظرات ()
نوشته شده در : شنبه 16 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

با توجه به اینکه در تهران، امکان اجاره آپارتمان در برج، در تعداد بالا برای افراد وجود دارد، قیمت اجاره آپارتمان و قیمت مکان مسکونی در برج های مختلف در تهران، ارائه می شود تا دید بهتری نسبت به قیمت اجاره در برج، به افراد بدهد و افرادی که تصمیم به اجاره آپارتمان در برج دارند، بتوانند راحت تر تصمیم گیری نمایند.

برج سروناز، منطقه ی 22، اجاره آپارتمان 79 متری، 2 خوابه، به مبلغ 70 میلیون تومان رهن داده می شود.

برج قائم شمال دریاچه چیتگر، منطقه ی 22، اجاره آپارتمان 77 متری، 2 خوابه، به مبلغ 20 میلیون تومان رهن و 1 میلیون و 500 هزار تومان اجاره داده می شود.

برج مجتمع الوند، منطقه ی 22، اجاره آپارتمان 65 متری، 2 خوابه، به مبلغ 55 میلیون تومان رهن داده می شود.

برج مجتمع آفتاب غرب ورزشگاه آزادی، اجاره آپارتمان 144 متری، 3 خوابه، به مبلغ 50 میلیون تومان رهن و 2 میلیون و 100 هزار تومان اجاره داده می شود.

برج صدا و سیما شرق دریاچه چیتگر، منطقه ی 22، اجاره آپارتمان 130 متری، 3 خوابه، به مبلغ 50 میلیون تومان رهن و 2 میلیون تومان اجاره داده می شود.

برج سروناز، منطقه ی 22، اجاره آپارتمان 78 متری، 2 خوابه، به مبلغ 68 میلیون تومان اجاره داده می شود.

کلمات کلیدی: برج سروناز، اجاره آپارتمان، قیمت اجاره آپارتمان، قیمت اجاره آپارتمان در برج، امکان اجاره آپارتمان در برج، اجاره در برج، برج مجتمع الوند، برج مجتمع آفتاب
|بازدید : 30
نظرات ()
نوشته شده در : شنبه 16 بهمن 1395 |نویسنده : املاک ایرانی

 

پارتمان های واقع شده در برج های مختلف تهران، دارای طرفداران زیادی است. بسیاری از افراد تلاش می کنند تا بتوانند خرید و فروش آپارتمان در برج، خصوصا در تهران را تجربه کنند. قیمت فروش آپارتمان در برج، با توجه به مناطق مختلف تهران، بسیار متغیر است. در ذیل چند نمونه قیمت آپارتمان در برج، در مناطق 22 گانه تهران، ارائه می شود.

برج های آسمان شمال دریاچه چیتگر، فروش آپارتمان، 105 متری، 2 خوابه، 420 میلیون تومان، قیمت فروش می باشد.

برج های جهاد کشاورزی، فروش آپارتمان، 78 متری، 2 خوابه، 390 میلیون تومان، قیمت فروش می باشد.

برج های خیام، فروش آپارتمان، 93 متری، 2 خوابه، 363 میلیون تومان، قیمت فروش می باشد.

برج های در شهرک نمونه، فروش آپارتمان، 79 متری، 2 خوابه، 300 میلیون تومان، قیمت فروش می باشد.

برج های سروناز، فروش آپارتمان، 75 متری، 2 خوابه، 300 میلیون تومان، قیمت فروش می باشد.

برج های جهاد کشاورزی، فروش آپارتمان، 114 متری، 2 خوابه، 590 میلیون تومان، قیمت فروش می باشد.

برج های سروناز، فروش آپارتمان، 76 متری، 2 خوابه، 304 میلیون تومان، قیمت فروش می باشد.

کلمات کلیدی: برج های سروناز، برج های جها کشاورزی، برج های خیام، فروش آپارتمان، قیمت فروش، فروش آپارتمان در برج، خرید و فروش اپارتمان در برج، قیمت آپارتمان در برج
|بازدید : 47
نظرات ()
تعداد صفحات : 10 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار بازدید:
میهمان آنلاین: 1
بازدید امروز: 12
بازدید دیروز: 4
بازدید کلی: 2,662
مطالب و نظرات:
تعداد مطالب: 100
تعداد نویسندگان: 0
عضویت:
مجموع کاربران: 0
اعضای آنلاین:

مطالب جدید
آپارتمان در مهرشهر , تنوع ساخت و قیمت های متنوع تاریخ : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
سایت املاک ساکنین مناسب برای آپارتمان مهرشهر تاریخ : چهارشنبه 15 فروردین 1397
نقشه بلوار ارم کرج تاریخ : شنبه 09 دی 1396
مهرشهر کرج کجاست تاریخ : شنبه 25 آذر 1396
از رکود تا تورم در بازار مسکن تاریخ : سه شنبه 02 آبان 1396
آگهی اینترنتی، راهی ارزان و مطمئن برای فروش ملک تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396
وام های مسکن ارزان تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396
آگهی ملک کجا بدم؟ تاریخ : چهارشنبه 05 مهر 1396
به دنبال خانه تاریخ : جمعه 31 شهریور 1396
مقاله فوق العاده در مورد مسکن و راه کا رها تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396
جستجو

صفحه نخست | عضویت | ورود کاربران | آرشیو | خوراک | تماس با ما

Copyright © 2011 desgin : املاک Designed BY: