close
تبلیغات در اینترنت
مشاور و معرفی املاک های لوکس - 2
صفحه اصلی
عضویت
ورود کاربران
تماس با ما
تبلیغات

ParsHit
آرشیو
پشتیبانی
نوشته شده در : چهارشنبه 04 مرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

خانه های قدیمی که حال و هوای ایرانی دارند طراحی دکوراسیون داخلی آن ها خیلی با خانه های جدید و امروزی فرق داره. وسایلی که برای خانه های قدیمی استفاده میشه معمولا دارای رنگ های شاده و طرح های سنتی داخل آن استفاده میشه. استفاده از مبلمان توی فضای داخلی خانه های قدیمی هم دیده میشه.

خانه های قدیمی بخاطر سبک ساخت قدیمی که دارن معمولا با مبلمان سنتی و طرح دار تزئین می شوند. استفاده از مبلمان طرح دار در خانه های قدیمی بزرگ می تواند انتخاب خوبی برای طراحی داخلی خانه باشه.

استفاده از وسایل زیبا و سنتی در خانه های قدیمی می تواند زیبایی و هنر ایرانی را به هر فردی انتقال بده. با وجود قدمت زیادی که خانه های قدیمی دارن هنوز هم برای خیلی از افراد جذابیت داره. با وجود این که خانه های جدید و نوسازه زیادی ساخته شده خیلی ها هستند که هنوز هم علاقه مند اند که برای طراحی دکوراسیون خانه ای که دارن از طرح های سنتی استفاده کنند.

 

مبلمانی که طرح دار .و چوبی باشه برای فضای خانه های ایرانی قدیمی انتخاب خوبیه و می تواند با فضای کلی خانه های قدیمی ارتباط برقرار کنه. مبلمان چوبی و طرح دار دوام بالایی هم داره و می توانید تا سال های زیادی از آن استفاده کنید.
|بازدید : 48
نظرات ()
نوشته شده در : چهارشنبه 04 مرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

ساخت خانه های جدید طوریه که با هر متراژ و اندازه ای که ساخته بشه هر کسی را علاقه مند می کنه که فضای داخل خانه را با بهترین شیوه ای که امکان داره بچینه و از زیبایی خانه لذت ببره. زیبایی که داخل هر خانه ای وجود داره این را نشان می دهد که ذوق و سلیقه افراد خانه برای طراحی دکوراسیون داخل خانه به کار رفته.

طراحی دکوراسیون خانه های مختلف سلیقه ای است و این افراد خانواده هستند که تصمیم می گیرند خانه ای که داخل آن زندگی می کنند را به چه صورت بچینند و از چه وسایلی برای داخل خانه استفاده کنند.

 

خانه هایی که جدید ساخته میشه دیگه حال و هوای سنتی قدیمی را نداره و بیشتر با سبک های جدید و مدرن ساخته میشه. بهتره برای انتخاب مبلمانی که برای خانه های جدید می خواهید ازش استفاده کنید به فضایی که برای اتاق نشیمن دارید توجه داشته باشید. از نظر هر کسی مبلمان زیبا یک تعریف خاصی داره و این بستگی به حسن سلیقه و انتخاب شما برای خرید مبلمان مناسب داره که بتوانید فضایی را داخل خانه ایجاد کنید که از زیبایی آن لذت ببرید. مبلمان زیبا برای خانه های مختلف فضای جدید و متفاوتی را به وجود میاره.
|بازدید : 35
نظرات ()
نوشته شده در : چهارشنبه 04 مرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

برای ایجاد تفاوت در معماری آپارتمان های مسکونی نوساز می توان ار معماری متفاوت طبیعت گرا استفاده کرد. در معماری متفاوت طبیعت گرا در فضای داخلی ساختمان استفاده از وسایل طبیعی رواج دارد. در طراحی بسیاری از آپارتمان های مسکونی برای ایجاد معماری متفاوت طبیعت گرا از پارکت های طبیعی در کنار گلهای زیبا که حال و هوای طبیعت را با خود به همراه دارند در فضای داخلی استفاده می شود.

|بازدید : 26
نظرات ()
نوشته شده در : چهارشنبه 04 مرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

خانه های ایرانی با ساختمان های مختلف و طراحی معماری مختلفی که برای ساخت آن ها به کار رفته باعث شده تا هر فردی برای طراحی خانه خود از وسایل مختلفی استفاده کند وسیله ای که داخل هر خانه ایرانی دیده می شود و فقط نوع و طرح آن با خانه های دیگه متفاوت است مبلمان است. مبلمان در هر خانه ای با چیدمان متفاوتی دیده می شود. انتخاب مبلمان داخل فضای خانه هایی که نوسازه متفاوت از خانه های قدیمیه. طراحی خانه های جدید با مبلمان روشن می تواند انتخاب مناسب و درستی برای فضای داخل نشیمن باشه. خانه های قدیمی را معمولا با مبلمانی که طرح های سنتی داشت تزئین می کردند. حال و هوایی که داخل هر خانه ایرانی وجود داره و انرژی که با ورود به خانه به افراد انتقال داده می شود بخاطر استفاده از معماری طراحی ایرانیه.

|بازدید : 21
نظرات ()
نوشته شده در : دوشنبه 02 مرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

دکوراسیون مختلفی که برای انتخاب کابینت آشپزخانه به کار گرفته می شه به یک سری عوامل بستگی دارد. یکی از مدل کابینت هایی که طرفدار هایی زیادی در فضای آشپزخانه آپارتمان ها و خانه ها دارد مدل کابینت های شیشه ای است. مدل کابینت های شیشه ای برای همه خانه های مختلف با متراژ های مختلف مناسبه. طراحی کابینت شیشه ای بهتره با طرح کاشی و کفپوش آشپزخانه همخوانی داشته باشه. کابینت های شیشه ای بخاطر طراحی متفاوتی که به وجود می آورند قابلیت فروش زیادی نسبت به کابینت های دیگه دارند. استفاده از کابینت های شیشه ای در آشپزخانه های قدیمی دیده نمیشه. نکته ای که برای تولید کابینت های شیشه ای مشخصه اینه که انواع کابینت های شیشه ای که به تولید رسیده با فضای جدید ساخت آپارتمان و خانه های جدید هماهنگی دارد. کسانی که می خواهند مدل دکوراسیون آشپزخانه آن ها متفاوت و خاص باشه از این نوع کابینت استفاده می کنند.

|بازدید : 22
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 01 مرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

انواع مدل کابینت های فلزی دارای دوام بسیار بالایی می باشد. انواع کابینت های فلزی با طول عمر زیادی که دارند از جمله کابینت های تولید شده ای می باشد که در بسیاری از خانه ها و آپارتمان های مسکونی با قدمت زیاد پرکاربرد بوده است.

با تنوع تولید در زمینه انواع مدل کابینت هایی که در طراحی آشپزخانه آپارتمان های مسکونی به کار گرفته می شود، تولید انواع کابینت های فلزی نیز با تغییرات چشمگیری مواجه شده است.

استفاده از کابینت های فلزی با رنگ سفید در طراحی آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های مسکونی که حال و هوای ایرانی دارد و دارای سبک معماری سنتی می باشد پرکاربرد تر از خانه های مسکونی با سبک معماری جدید است.

استفاده از مدل کابینت های فلزی جدید با رنگ سفید در کنار کاشی هایی که دارای طراحی ساده هستند مناسب برای آشپزخانه های کم نور می باشد. افرادی که به دنبال صرفه جویی در هزینه های طراحی داخلی خانه ها و آپارتمان های مسکونی هستند می توانند با خرید مدل کابینت های جدید فلزی هزینه های خود را کاهش دهند.

 

در تولیدات مدل کابینت های فلزی جدید از طرح های ساده و رنگ های روشن بیشتر از رنگ های تیره استفاده می شود. صرف هزینه کم برای خرید مدل کابینت های فلزی جدید در کنار کیفیت خوبی که این نوع کابینت دارد باعث شده است تا بسیاری از افراد در طراحی آشپزخانه از کابینت فلزی استفاده کنند.
|بازدید : 42
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 01 مرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

انواع مدل کابینت های فایبر گلاس در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های مسکونی لوکس به چشم می خورد. طراحی زیبا و ساده انواع مدل کابینت فایبر گلاس با تنوع رنگ های زیاد با سلیقه افراد مختلف سازگار است.

انواع مدل کابینت فایبر گلاس دارای زیبایی خیره کننده ای می باشد. استفاده از انواع مدل کابینت های فایبر گلاس در خانه های مختلف و آپارتمان های مسکونی نظر افراد مختلف را به خود جلب کرده است.

مدل کابینت فایبر گلاس هزینه های زیادی را برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های ویلایی به دنبال خواهد داشت. از جمله دلایل استفاده از انواع مدل کابینت فایبر گلاس در طراحی آشپزخانه خانه های ویلایی لوکس داشتن دوام بالا و زیبایی منحصر به فرد این نوع کابینت می باشد.

مدل کابینت فایبر گلاس در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نوساز که با توجه به سبک معماری مدرن چیده شده اند پر کاربرد می باشد. طراحی و ساخت مدل کابینت فایبر گلاس با شیوه های معماری جدید در طراحی فضای داخلی خانه های مسکونی هماهنگی دارد.

 

استفاده از کابینت های رنگ روشن فایبر گلاس در آشپزخانه در کنار سنگ های تزئینی به کار رفته در دیوار فضای داخلی آشپزخانه آپارتمان ها و خانه های مسکونی فضا را از یکنواختی بیرون می آورد. در آشپزخانه هایی که از رنگ سفید کابینت فایبر گلاس به همراه کاشی های سفید استفاده می شود به کارگیری نور پردازی مناسب موجب ایجاد فضایی خاص در طراحی داخلی می گردد.
|بازدید : 39
نظرات ()
نوشته شده در : شنبه 31 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

تزئین مناسب برای آپارتمان های مسکونی می تواند در طراحی نمای آپارتمان های مسکونی و یا طراحی داخلی آپارتمان های مسکونی به کار گرفته شود. یکی از راهکارهای تزئین آپارتمان های مسکونی استفاده از نمای شیشه ای برای ایجاد فضایی زیبا در طراحی نمای آپارتمان های مسکونی است.

تنوع در نمای آپارتمان های مسکونی موجب به کارگیری انواع نماهای ساختمانی در آپارتمان های مسکونی نوساز با توجه به سلیقه افراد مختلف شده است. تزئین آپارتمان های مسکونی با نمای شیشه ای موجب ایجاد فضایی چشمگیر در آپارتمان های مسکونی لوکس می شود.

استفاده از نماهای شیشه ای در مناطقی که سردسیر هستند بیشتر از مناطق گرمسیر کاربرد دارد. نماهای شیشه ای در ایجاد زیبایی فضای شهر تاثیری مطلوب دارد.

استفاده از نمای شیشه ای در آپارتمان های مسکونی نوساز مورد استفاده سازندگان و انبوه سازان قرار می گیرد. تزئین آپارتمان های مسکونی با نمای شیشه ای همانند انواع دیگر نماهای ساختمانی دارای مزایا و معایبی می باشد.

 

ساخت آپارتمان های مسکونی با به کارگیری نمای شیشه ای روند کار را در ایجاد نمایی زیبا سرعت می بخشد. به کارگیری نماهای شیشه ای در آپارتمان های مسکونی که قدمت کمی دارند و نوساز هستند پرکاربرد تر از ساختمان های مسکونی با سن بنای زیاد است.
|بازدید : 23
نظرات ()
نوشته شده در : شنبه 31 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

طراحی معماری مناسب برای آپارتمان های مسکونی در فضای خارجی و طراحی داخلی آپارتمان های مسکونی به یک اندازه حائز اهمیت می باشد. منظور از تزئین فضای خارجی آپارتمان های مسکونی، تزئینات مناسب برای نمای آپارتمان های مسکونی می باشد.

تزئین فضای خارجی آپارتمان های مسکونی باید دارای دو ویژگی زیبایی و ایمنی باشد. در کنار حفظ زیبایی فضای خارجی آپارتمان های مسکونی، حفظ ایمنی ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی نیز حائز اهمیت می باشد.

برای تزئین فضای خارجی و نمای آپارتمان های مسکونی معمولا از موادی استفاده می شود که تا سال ها دارای رنگ های ثابتی باشند. تزئین فضای خارجی و نمای آپارتمان های مسکونی باید به نوعی انتخاب شود که در مقابل عوامل مختلف بیرونی مانند نور خورشید دارای دوام بالایی باشد.

تزئین فضای خارجی و نمای آپارتمان های مسکونی در بخش ساخت آپارتمان های مسکونی نوساز به اندازه ای با اهمیت است که استفاده از نمای بی کیفیت در آپارتمان های مسکونی می تواند موجب ایجاد فضایی زشت در شهرهای مختلف شود.

 

استفاده از نماهای مختلف برای تزئین فضای خارجی آپارتمان های مسکونی بهتر است با نحوه ساخت و ساز ساختمان و شرایط شهرهای مختلف، متفاوت در نظر گرفته شود. امروزه استفاده از نماهای مرغوب در فضای خارجی آپارتمان های مسکونی توانسته است در میزان صرفه جویی در بخش انرژی تاثیری مطلوب داشته باشد.
|بازدید : 39
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

مسجد جامع زنجان یکی از زیباترین مساجد جهان با قدمت زیاد می باشد. مسجد جامع زنجان از معماری بسیار زیبایی برخوردار است و در بین مساجد تاریخی شهرهای مختلف از زیبایی ویژه ای برخورداز است.

مسجد جامع زنجان دارای 4 ایوان می باشد. در زمان گذشته به همراه این مسجد یک مدرسه هم بوده که توسط یکی از پسران فتحعلی شاه قاجار ساخته شده است. به کار بردن معماری زیبا در این مسجد باعث قدمت طولانی این مسجد و معروف شدن آن شده است.

مسجد جامع زنجان دارای اسامی مختلفی است که معروف ترین نام آن را می توان مسجد جامع نام برد. مسجد جامع زنجان در بین مساجد ساخته شده در این شهر، از بزرگ ترین مساجد ساخته شده این شهر محسوب می شود.

وجود 4 ایوان در مسجد جامع زنجان هریک نشان دهنده معماری خاص و بیان کننده موضوعی است. این مسجد به دلیل وجود معماری زیبا و قدمت طولانی در شمار یکی از زیباترین بناهای تاریخی در کشور محسوب می شود. هر ساله تعداد زیادی از توریست های کشورهای مختف برای دیدن این بنای تاریخی به شهر زنجان می آیند.

وجود بناهای تاریخی زیبا در شهرهای مختلف علاوه بر این موضوع که بخشی از تاریخ کشور را بیان می کنند، به زیبایی فضای داخلی شهرها با بافت زیبای خود می افزآیند.

مسجد جامع زنجان به دلیل وجود معماری زیبا و خاصی که دارد، نظر تمام بازدید کنندگان را به خود جلب می کند. نقش و نگارهای به کار رفته در مسجد جامع زنجان هر یک گویای مطلبی خاص است که به دوران گذشته مربوط می شود.

ساخت مسجد جامع زنجان که به دوره قاجاریه مربوط است، به دلیل قدمت طولانی نیاز به ترمیم دارد. هر ساله برای حفظ و نگهداری ساختمان مسجد جامع زنجان، اقدامات مختلفی صورت می گیرد.

 

کلمات کلیدی: وجود بناهای تاریخی در شهرهای مختلف، مسجد جامع زنجان، نقش و نگارهای بکار رفته در مسجد جامع زنجان، بناهای تاریخی، به کار بردن معماری زیبا در مساجد، حفظ و نگهداری ساختمان مسجد جامع زنجان
|بازدید : 19
نظرات ()
تعداد صفحات : 10 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار بازدید:
میهمان آنلاین: 1
بازدید امروز: 37
بازدید دیروز: 4
بازدید کلی: 2,687
مطالب و نظرات:
تعداد مطالب: 100
تعداد نویسندگان: 0
عضویت:
مجموع کاربران: 0
اعضای آنلاین:

مطالب جدید
آپارتمان در مهرشهر , تنوع ساخت و قیمت های متنوع تاریخ : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
سایت املاک ساکنین مناسب برای آپارتمان مهرشهر تاریخ : چهارشنبه 15 فروردین 1397
نقشه بلوار ارم کرج تاریخ : شنبه 09 دی 1396
مهرشهر کرج کجاست تاریخ : شنبه 25 آذر 1396
از رکود تا تورم در بازار مسکن تاریخ : سه شنبه 02 آبان 1396
آگهی اینترنتی، راهی ارزان و مطمئن برای فروش ملک تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396
وام های مسکن ارزان تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396
آگهی ملک کجا بدم؟ تاریخ : چهارشنبه 05 مهر 1396
به دنبال خانه تاریخ : جمعه 31 شهریور 1396
مقاله فوق العاده در مورد مسکن و راه کا رها تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396
جستجو

صفحه نخست | عضویت | ورود کاربران | آرشیو | خوراک | تماس با ما

Copyright © 2011 desgin : املاک Designed BY: