close
تبلیغات در اینترنت
مشاور و معرفی املاک های لوکس - 3
صفحه اصلی
عضویت
ورود کاربران
تماس با ما
تبلیغات

ParsHit
آرشیو
پشتیبانی
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

فروش آپارتمان با قیمت مناسب در کرج، خرید آپارتمان نقاشی شده و تمیز، فروش آپارتمان با دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با نمای سنگی در کرج، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، خرید آپارتمان بدون پرتی در حسین آباد مهرشهر کرج، فروش آپارتمان با 2 اتاق نورگیر و کاغذ دیواری شده، خرید آپارتمان با متراژ 65 متر مربع، خرید آپارتمان 7 سال ساخت در کرج، فروش آپارتمان در منطقه حسین آباد مهرشهر کرج 59.000.000 تومان

فروش آپارتمان با قیمت مناسب در کرج، خرید آپارتمان با نمای سنگی، فروش آپارتمان 2 واحدی با دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با نور مناسب در کرج، فروش آپارتمان با نقشه کاربری خوب، خرید آپارتمان بدون پرتی در حسین آباد مهرشهر کرج، فروش آپارتمان با 2 اتاق نورگیر و دارای کمد دیواری، خرید آپارتمان با متراژ 78 متر مربع، خرید آپارتمان 11 سال ساخت در کرج، فروش آپارتمان در منطقه حسین آباد مهرشهر کرج 102.000.000 تومان

فروش آپارتمان نقلی در کرج، خرید آپارتمان دارای پارکینگ و آسانسور، فروش آپارتمان با دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با نمای سنگی در کرج، فروش آپارتمان 2 واحدی در کرج، خرید آپارتمان بدون پرتی در حسین آباد مهرشهر کرج، فروش آپارتمان با 1 اتاق نورگیر و کاغذ دیواری شده، خرید آپارتمان با متراژ 55 متر مربع، خرید آپارتمان 5 سال ساخت در کرج، فروش آپارتمان در منطقه حسین آباد مهرشهر کرج 50.000.000 تومان

فروش آپارتمان خوش نقشه در کرج، خرید آپارتمان نقاشی شده و تمیز، فروش آپارتمان با دسترسی خوب، خرید آپارتمان با نمای سنگی در کرج، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، خرید آپارتمان خوش ساخت در حسین آباد مهرشهر کرج، فروش آپارتمان با 2 اتاق دلباز، خرید آپارتمان با متراژ 70 متر مربع، خرید آپارتمان 9 سال ساخت در کرج، فروش آپارتمان در منطقه حسین آباد مهرشهر کرج 65.000.000 تومان

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان با قیمت مناسب در کرج، خرید آپارتمان نقاشی شده و تمیز، فروش آپارتمان با دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با نمای سنگی در کرج، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، خرید آپارتمان بدون پرتی در حسین آباد مهرشهر کرج
|بازدید : 13
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

در سال های اخیر به میزان زیادی صحبت از رکود و سکون که در بازار معاملات مسکن به مقداری زیاد وجود داشته بوده ایم و در این خصوص نمی توان بازار معاملات مسکن و خرید و فروش خانه را در وضعیت مناسبی مشاهده کرد.

با وجود رکودی که در بازار مسکن قابل مشاهده می باشد می توان در نهایت مقداری تحرک را در این بازار مشاهده کرد و این تحرک به تعداد خرید و فروش خانه و رونق پیدا کردن معاملات خانه برمی گردد هرچند که تعداد معاملات صورت گرفته در این زمینه کم باشد.

رونق بازار مسکن زمانی قابل مشاهده است که تعداد معاملات و خرید و فروش خانه تا اندازه ای بسیار زیاد باشد و بتوان به طور محسوس این معاملات را در مورد خرید خانه مشاهده کرد. انواع خانه های مسکونی شامل واحدها و آپارتمان های مسکونی به صورت نوساز و قدیمی می شوند که هر کدام با ویژگی ها و شرایط مناسب خود به فروش می رسند. در هر صورت برای رونق مناسب در بازار مسکن باید به شکلی مناسب برنامه ریزی گردد.

اگرچه که آمارهای معاملات مسکن در سال جاری نشان می دهد که رکودی که دامن بازار مسکن را به مقداری زیادی گرفته بود امروز کمی بهتر شده و اوضاع مناسب تری را پیدا کرده است. معاملات مسکن در سال جاری در حد و تعداد کم نشان دهنده دورانی از پیش رونق و حرکت به سمت خرید خانه و معاملات بیشتر مسکن می باشد.

کلمات کلیدی: معاملات مسکن، بازار مسکن، خرید خانه، معاملات مسکن، رونق بازار مسکن، انواع خانه های مسکونی، خرید و فروش خانه، تحرک در بازار مسکن، رکود بازار معاملات مسکن، معاملات خانه
|بازدید : 20
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

کلیسای وانک در شهر اصفهان ساخته شده است. در بین کلیساهای ساخته شده در شهرهای مختلف می توان گفت که کلیسای وانک از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است، استفاده از معماری متناسب با فضای داخلی کلیسا باعث ایجاد فضایی زیبا در ساخت آن شده است.

سقف کلیسای وانک طلاکاری شده است و وجود نقاشی های به کار رفته در داخل کلیسا زیبایی آن را دو چندان کرده است. سبک معماری به کار رفته در داخل کلیسای وانک نظر بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.

با وجود معماری قدیمی کلیسای وانک، این کلیسا در ردیف یکی از زیبا ترین و پر جاذبه ترین بناهای ساخته شده می باشد. برج ناقوص که رو به روی درب کلیسا ساخته شده است به سبک ایرانی ساخته شده است.

استفاده از سبک ایرانی برای ساخت برج ناقوص در کلیسای وانک در زمان شاه سلطان حسین ساخته شده است. استفاده از رنگ های متنوع در نقاشی های به کار رفته در دیواره های کلیسای وانک، زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

دور تا دور گنبد کلیسای وانک داستان خلقت آدم و حوا را بازگو می کند که به وسیله نقاشی های زیبا با رنگ های متنوع ترسیم شده است. کلیسای وانک دارای بخش های مختلفی می باشد. بخش های مختلف کلیسای وانک شامل موزه و کتابخانه می باشد.

در موزه کلیسای وانک اشیای مختلفی با قدمت های طولانی نگهداری می شود. از جمله اشیایی که در موزه کلیسای وانک نگهداری می شود، تابلوهای نقاشی می باشد که اروپاییان به کلیسای وانک تقدیم کرده اند. علاوه بر تابلوهای نقاشی، کتب خطی زیبایی در موزه کلیسای وانک وجود دارد.

در کتابخانه کلیسای وانک کتاب های مختلفی وجود دارد. کتاب های نفیسی که در کلیسای وانک وجود دارد مورد استفاده محققان قرار گرفته است. در کلیسای وانک بخشی برای نمازخانه ساخته شده است که شامل دو قسمت می باشد. قسمت اول شامل شبستان بنا و قسمت دوم برای سرودهای مذهبی ساخته شده است.

کلمات کلیدی: کتابخانه کلیسای وانک، معماری متناسب با فضای داخلی کلیسای وانک، کتاب های نفیس کلیسای وانک، استفاده از سبک ایرانی برای ساخت برج ناقوص در کلیسای وانک
|بازدید : 19
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

مسجد سلطانیه در چند کیلومتری شهر زنجان واقع شده است. وجود معماری زیبا در مسجد سلطانیه شهر زنجان، سبکی جدید در معماری را به وجود آورده است. استفاده از نقش و نگارهای مختلف با رنگ های متنوع که در ساخت این مسجد به کار رفته است، مسجد سلطانیه را در ردیف زیباترین معماری های جهان قرار داده است.

گنبد مسجد سلطانیه با رنگ آبی فیروزه ای می باشد که زیبایی این مسجد را دو چندان کرده است. مسجد سلطانیه زنجان دارای 8 ایوان و 8 مناره می باشد. در بین مساجد ساخته شده در شهرهای مختلف می توان گفت که گنبد سلطانیه شهر زنجان به عنوان بلند ترین گنبد آجری شناخته شده است.

ساخت مسجد سلطانیه با نقشه زیبا و استفاده از رنگ های متناسب با نوع معماری و فضای مسجد، سبکی زیبا در معماری به وجود آورده است.

نورهای به کار برده شده در مسجد سلطانیه هر یک نشان دهنده موضوعی خاص است. ساخت مساجد مختلف با  سبک معماری خاص هر یک گواه موضوعی در دوران گذشته می باشد. مسجد سلطانیه زنجان به دلیل قدمت زیاد با به کارگیری طراحی فضای داخلی متفاوت، توانسته است نظر بسیاری از بازدید کنندگان را به خود جلب کند.

مسجد سلطانیه زنجان در فضایی سرسبز قرار دارد و وجود گنبد این مسجد با رنگ آبی فیروزه ای باعث درخشش آن از نمای دور شده است. گنبد مسجد سلطانیه به صورت 8 ضلعی ساخته شده است که هر یک به مناره ای متصل می گردد.

بناهای تاریخی در شهرهای مختلف که مساجد جزئی از زیباترین بناهای تاریخی است، نشان دهنده تاریخ و فرهنگ مردم کشور در سال های قبل می باشد. حفظ بناهای تاریخی از مهم ترین کارها در تمام شهرها می باشد.

معماری زیبای به کار رفته در مسجد سلطانیه زنجان نشان دهنده دانش سازندگان بناهای تاریخی در گذشته می باشد. مناره های به کار رفته در مسجد سلطانیه گواه دو موضوع است، برخی عقیده دارند وجود مناره ها برای پخش صدای اذان است و برخی دیگر اعتقاد دارند، با وقوع زلزله این مناره ها فرو می ریزند تا حافظ بنای ساختمان مسجد باشند.

کلمات کلیدی: معماری زیبای به کار رفته در مسجد سلطانیه زنجان، گنبد مسجد سلطانیه به صورت 8 ضلعی، بناهای تاریخی در شهرهای مختلف، گنبد مسجد سلطانیه زنجان به عنوان بلند ترین گنبد آجری
|بازدید : 20
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

مسجد امام یکی از مساجد بسیار معروف می باشد. این مسجد در شهر اصفهان قرار دارد. معماری به کار رفته در مسجد امام اصفهان مربوط به دوره صفویه می باشد. معماری این دوره به شیوه ای خاص و زیبا بوده است.

مسجد امام اصفهان یکی از جاذبه های تاریخی بسیار معروف با قدمت چندین ساله می باشد. از شاهکار های قرن یازدهم هجری می توان به مسجد جامع اصفهان اشاره کرد. در این مسجد از کاشی های زیبا با طرح ها و نقش و نگارهای زیبایی استفاده شده است.

استفاده از کاشی های مختلف با نقش و نگارهای متنوع در مسجد امام اصفهان، نشان دهنده سبک معماری خاص در دوره صفویه می باشد. وجود بناهای تاریخی در شهر اصفهان که مسجد امام هم جزئی از این بناهای زیبا می باشد، در زیبایی فضای شهر اصفهان تاثیر بسزایی دارد.

مسجد امام اصفهان در ضلع جنوبی میدان نقش جهان اصفهان واقع شده است. کتیبه های مختلفی در داخل این مسجد وجود دارد که هر یک نشانگر موضوعی در دوران صفویه می باشد.

معماری به کار رفته در مسجد امام اصفهان به عنوان عنصر اصلی شهر اصفهان شناخته شده است. توجه حاکمان اسلامی به ساخت مسجد امام باعث شده تا این بنای تاریخی در میان بناهای تاریخی دیگر که در شهر اصفهان ساخته ده است جایگاه ویژه ای داشته باشد.

استفاده از معماری متناسب با نوع بنا در عصر صفوی حاکی از به کار گرفتن افراد کار بلد برای ساخت مسجد امام اصفهان با حفظ سبک معماری زیبا و متناسب با فضای مسجد است. و این موضوع توانسته است این مسجد تاریخی را به عنوان یکی از پر بیننده ترین جاذبه های شهر اصفهان تبدیل کند.

مسجد امام اصفهان گنبدی آبی رنگ دارد. رنگ آبی به کار رفته برای ساخت بیشتر مساجد ساخته شده باعث ایجاد زیبایی خاصی در سبک معماری مساجد شده است.

کلمات کلیدی: استفاده از معماری متناسب با نوع بنا، به کار گرفتن افراد کاربلد در ساخت مسجد جامع اصفهان، پر بیننده ترین جاذبه های شهر اصفهان، معماری به کار رفته در مسجد جامع اصفهان
|بازدید : 16
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

فروش آپارتمان بازسازی شده در کرج، فروش آپارتمان با سن بنای 20 سال در کرج، آپارتمان تمیز با قیمت مناسب در منطقه 5 کرج، فروش آپارتمان با دسترسی خوب، خرید آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان با دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با 2 اتاق بدون پرتی، فروش آپارتمان با متراژ 65 متر مربع در منطقه 5 کرج، قیمت فروش آپارتمان در منطقه قلعه شنبه کرج 67.000.000 تومان

فروش آپارتمان بازسازی شده در کرج، فروش آپارتمان با سن بنای 12 سال در کرج، آپارتمان تمیز با قیمت مناسب در منطقه 5 کرج، فروش آپارتمان 2 واحدی، خرید آپارتمان آفتاب گیر با نمای سنگی، فروش آپارتمان با دکوراسیون داخلی شیک، خرید آپارتمان با 2 اتاق بزرگ، فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع در منطقه 5 کرج، قیمت فروش آپارتمان در منطقه شهرک موحدین شنبه کرج 95.000.000 تومان

فروش آپارتمان شیک با نمای جدید در کرج، فروش آپارتمان با سن بنای 6 سال در کرج، آپارتمان تمیز با قیمت مناسب در منطقه 5 کرج، فروش آپارتمان با بهترین امکانات در کرج، خرید آپارتمان آفتاب گیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان با طراحی داخلی جدید،  فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، خرید آپارتمان با 3 اتاق بدون پرتی، فروش آپارتمان با متراژ 135 متر مربع در منطقه 5 کرج، قیمت فروش آپارتمان در منطقه رودکی غربی کرج 500.000.000 تومان

فروش آپارتمان بازسازی شده در کرج، فروش آپارتمان با سن بنای 15 سال در کرج، آپارتمان خوش ساخت با دسترسی خوب در منطقه 5 کرج، فروش آپارتمان با نمای سنگی، خرید آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان با دکوراسیون داخلی جدید، خرید آپارتمان با 2 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در منطقه 5 کرج، قیمت فروش آپارتمان در منطقه گوهردشت کرج 130.000.000 تومان

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان شیک با نمای جدید در کرج، فروش آپارتمان با سن بنای 6 سال در کرج، آپارتمان تمیز با قیمت مناسب در منطقه 5 کرج، فروش آپارتمان با بهترین امکانات در کرج، خرید آپارتمان آفتاب گیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان با طراحی داخلی جدید،  فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، خرید آپارتمان با 3 اتاق بدون پرتی
|بازدید : 20
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

فروش آپارتمان سند دار در تهران، آپارتمان با موقعیت خوب مکانی در منطقه 3 تهران، فروش آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان خوش ساخت با دکوراسیون داخلی شیک، فروش آپارتمان شمالی با نور کافی، آپارتمان با بهترین امکانات ساختمانی، فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی در تهران، خرید آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، فروش آپارتمان با متراژ 240 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در منطقه امانیه تهران 1.824.000.000 تومان

فروش آپارتمان بازسازی شده در تهران، آپارتمان با سن بنای 11 سال در منطقه 3 تهران، فروش آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان خوش ساخت با دکوراسیون داخلی شیک، فروش آپارتمان شمالی و آفتاب گیر، آپارتمان با بهترین امکانات ساختمانی، فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی در تهران، خرید آپارتمان با 2 اتاق بزرگ، فروش آپارتمان با متراژ بزرگ فروش آپارتمان با متراژ 183 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در خیابان ونک تهران 1.065.000.000 تومان

فروش آپارتمان سند دار در تهران، آپارتمان با موقعیت خوب مکانی در منطقه 3 تهران، فروش آپارتمان مجهز به 2 پارکینگ در تهران، آپارتمان خوش نقشه با طراحی داخلی جدید، فروش آپارتمان شمالی جنوبی با نور عالی، آپارتمان با امکانات کامل، فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی در تهران، فروش آپارتمان با 5 اتاق خوش نقشه بدون پرتی، فروش آپارتمان با متراژ 450 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در منطقه دروس تهران 16.848.000.000 تومان

فروش آپارتمان 21 سال ساخت در تهران، آپارتمان خوش ساخت و بازسازی شده در منطقه 3 تهران، فروش آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان خوش نقشه با دکوراسیون داخلی شیک، فروش آپارتمان شمالی با نور کافی، آپارتمان با بهترین امکانات ساختمانی، فروش آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی در تهران، خرید آپارتمان با 4 اتاق کاغذ دیواری شده، فروش آپارتمان با متراژ 600 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در منطقه دروس تهران 20.000.000.000 تومان

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان سند دار در تهران، آپارتمان با موقعیت خوب مکانی در منطقه 3 تهران، فروش آپارتمان مجهز به 2 پارکینگ در تهران، آپارتمان خوش نقشه با طراحی داخلی جدید، فروش آپارتمان شمالی جنوبی با نور عالی، آپارتمان با امکانات کامل
|بازدید : 22
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در شیراز، آپارتمان با موقعیت خوب مکانی، فروش آپارتمان شیک با دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان دلباز با نور عالی، خرید آپارتمان تمیز و نقاشی شده ، فروش آپارتمان 10 سال ساخت در شیراز، فروش آپارتمان با دسترسی عالی در شیراز، خرید آپارتمان با 4 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 220 متر مربع، آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، فروش آپارتمان با امکانات کامل در منطقه کوی الزهرا شیراز، قیمت قروش آپارتمان در منطقه کوی الزهرا شیراز 470.000.000 تومان

فروش آپارتمان شیک با متراژ بزرگ در شیراز، آپارتمان با موقعیت خوب مکانی، فروش آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان با دسترسی خوب، خرید آپارتمان کاغذ دیواری شده دارای پارکینگ ، فروش آپارتمان 1 سال ساخت در شیراز، فروش آپارتمان با بهترین امکانات در شیراز، خرید آپارتمان با 2 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع، آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، فروش آپارتمان 2 واحدی در منطقه کوی الزهرا شیراز، قیمت قروش آپارتمان در منطقه کوی الزهرا شیراز 230.000.000 تومان

فروش آپارتمان بازسازی شده در شیراز، آپارتمان خوش ساخت با نمای سنگی، فروش آپارتمان شیک با دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان دلباز با نور عالی، خرید آپارتمان در کوچه پهن و ساکت ، فروش آپارتمان 36 سال ساخت در شیراز، فروش آپارتمان با دسترسی عالی در شیراز، خرید آپارتمان با 3 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 200 متر مربع، آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، فروش آپارتمان با امکانات کامل در منطقه کوی الزهرا شیراز، قیمت قروش آپارتمان در منطقه کوی الزهرا شیراز 600.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در شیراز، آپارتمان بازسازی شده در شیراز، فروش آپارتمان شیک با دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان خوش نقشه با دسترسی عالی، خرید آپارتمان تمیز و نقاشی شده، فروش آپارتمان 32 سال ساخت در شیراز، فروش آپارتمان شمالی جنوبی در شیراز، خرید آپارتمان با 3 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 150 متر مربع، آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، فروش آپارتمان با امکانات کامل در منطقه کوی الزهرا شیراز، قیمت قروش آپارتمان در منطقه کوی الزهرا شیراز 420.000.000 تومان

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در شیراز، آپارتمان با موقعیت خوب مکانی، فروش آپارتمان شیک با دکوراسیون داخلی جدید، فروش آپارتمان دلباز با نور عالی، خرید آپارتمان تمیز و نقاشی شده، فروش آپارتمان با دسترسی عالی در شیراز
|بازدید : 23
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

فروش آپارتمان با قیمت مناسب در تهران، آپارتمان خوش ساخت با امکانات کامل، خرید آپارتمان با متراژ مناسب در تهران، آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان نقاشی شده در تهران، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در اتوبان بابایی تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان دراتوبان بابایی تهران 350.000.000 تومان

فروش آپارتمان شیک با امکانات خوب در تهران، آپارتمان خوش ساخت در اتوبان بابایی تهران، خرید آپارتمان با متراژ مناسب در تهران، آپارتمان آفتاب گیر بدون پرتی، فروش آپارتمان شمالی جنوبی در تهران، خرید آپارتمان سند دار در اتوبان بابایی تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان دراتوبان بابایی تهران 290.000.000 تومان

فروش آپارتمان با قیمت مناسب در تهران، آپارتمان با بهترین امکانات در اتوبان بابایی تهران، خرید آپارتمان نقلی در تهران، آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، فروش تمیز و کاغذ دیواری شده در تهران، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در اتوبان بابایی تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق کوچک، فروش آپارتمان با متراژ 68 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان دراتوبان بابایی تهران 300.000.000

فروش آپارتمان نقلی با دسترسی خوب در تهران، آپارتمان خوش ساخت با امکانات کامل، خرید آپارتمان در محیط آرام در تهران، آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان با متراژ پایین در تهران، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در اتوبان بابایی تهران، فروش آپارتمان با 1 اتاق دارای کمد دیواری، فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان دراتوبان بابایی تهران 200.000.000 تومان

فروش آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، آپارتمان خوش ساخت با امکانات کامل، خرید آپارتان با 2 سرویس بهداشتی در تهران، آپارتمان با نمای سنگی و شیک، فروش آپارتمان با طراحی داخلی مناسب در تهران، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در اتوبان بابایی تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق نورگیر و دلباز، فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان دراتوبان بابایی تهران 480.000.000 تومان

 

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان نقلی با دسترسی خوب در تهران، آپارتمان خوش ساخت با امکانات کامل، خرید آپارتمان در محیط آرام در تهران، آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی، فروش آپارتمان با متراژ پایین در تهران، خرید آپارتمان با نقشه کاربری خوب در اتوبان بابایی تهران
|بازدید : 45
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

هر نوع از بنا و ساختمان های مختلف از قبیل واحدهای مسکونی و واحدهای تجاری و یا انواعی از برج های تجاری با کاربری های مختلف دارای ظاهری مناسب و مختص به خود با معماری متنوع می باشند که با سلایق گوناگون طراحی شده اند و می توان در مورد انواع این سازه ها شاهد وجود معماری مختلف از انواع مدرن یا سنتی و انواع معماری تلفیقی بود.

خانه ها و ساختمان هایی که از نظر نوع و سبک معماری اجرایی آنها در شرایط بهتری باشند و با ظاهری مناسب تر بنا شوند و در واقع نمای خارجی مناسب تری دارند در نهایت مشتریان بیشتری برای خرید خواهند داشت و طراحی تخصصی در این زمینه می تواند کمک مناسبی برای معاملات مسکن و خرید و فروش خانه باشد.

طراحی مسکن در صورتی جالب و شیک می باشد که به صورت مناسب و خوبی از فضای موجود بهره گرفته باشد و اجزای طراحی ساختمان به گونه ای هماهنگ و سازگار با یکدیگر چیده شده باشند در نتیجه از فضا استفاده مناسب تری می شود.

در سبک های متنوع و مختلف از معماری های خاص با شکل های متنوع نیز وجود بنا و سازه های متعدد سبب ایجاد تنوع در ساخت و ساز ساختمان های گوناگون می شود و در نهایت مشتری که برای خرید خانه اقدام می کند با توجه به ظاهر مناسب برای ساختمان در نظر گفته شده اقدام می کند.

اگرچه که قیمت تعیین شده برای فروش سازه هایی تازه تر و نوتر بیشتر از انواع سازه های قدیمی و کهنه می باشد اما در نهایت برای افرادی با بودجه کافی انتخاب یک سازه مناسب و مطلوب با وجود تنوع بهتر می باشد.

کلمات کلیدی: سازه های تازه، انواع سازه های قدیمی، سازه مطلوب، معماری خاص، خرید خانه، ظاهر مناسب ساختمان، طراحی ساختمان، نوع و سبک معماری، معاملات مسکن، خرید و فروش خانه، انواع معماری
|بازدید : 18
نظرات ()
تعداد صفحات : 10 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار بازدید:
میهمان آنلاین: 1
بازدید امروز: 41
بازدید دیروز: 4
بازدید کلی: 2,691
مطالب و نظرات:
تعداد مطالب: 100
تعداد نویسندگان: 0
عضویت:
مجموع کاربران: 0
اعضای آنلاین:

مطالب جدید
آپارتمان در مهرشهر , تنوع ساخت و قیمت های متنوع تاریخ : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
سایت املاک ساکنین مناسب برای آپارتمان مهرشهر تاریخ : چهارشنبه 15 فروردین 1397
نقشه بلوار ارم کرج تاریخ : شنبه 09 دی 1396
مهرشهر کرج کجاست تاریخ : شنبه 25 آذر 1396
از رکود تا تورم در بازار مسکن تاریخ : سه شنبه 02 آبان 1396
آگهی اینترنتی، راهی ارزان و مطمئن برای فروش ملک تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396
وام های مسکن ارزان تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396
آگهی ملک کجا بدم؟ تاریخ : چهارشنبه 05 مهر 1396
به دنبال خانه تاریخ : جمعه 31 شهریور 1396
مقاله فوق العاده در مورد مسکن و راه کا رها تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396
جستجو

صفحه نخست | عضویت | ورود کاربران | آرشیو | خوراک | تماس با ما

Copyright © 2011 desgin : املاک Designed BY: