close
تبلیغات در اینترنت
مشاور و معرفی املاک های لوکس - 4
صفحه اصلی
عضویت
ورود کاربران
تماس با ما
تبلیغات

ParsHit
آرشیو
پشتیبانی
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

هر یک از ساختمان هایی که برای سکونت و یا به اهداف دیگر مانند ساختمان های تجاری و غیره وجود دارند دارای سبک های مختلفی برای ساخت و ساز می باشند و از این رو ارتفاع ساختمان نیز می تواند نوعی از سبک معماری را برای خود داشته باشد.

انواع ایده و سبک های معماری به شکل های مختلفی اجرا می شوند که برای ساختمان های مرتفع این امر بسیار تخصصی در نظر گرفته می شود. ساختمان های مرتفع به دلیل داشتن تعداد طبقات زیاد باید به شکلی دقیق و مناسب طراحی و اجرا شوند و از این رو برای این ساختمان ها باید از معماری تخصصی به شکلی ایمن و مقاوم استفاده کرد.

به طور کلی به دلیل افزایش جمعیت در سراسر دنیا می توان شاهد وجود ساختمان های بلند ساخته شده با ارتفاع زیاد و دارای طبقات زیاد بود. به هر ترتیب ساخت این نوع از ساختمان های مرتفع نیاز به تجربه و تخصص در حد بالایی دارد و تنها ایده دادن در مورد ساخت این نوع از سازه ها کافی نمی باشد.

معماری و طراحی در ساختمان ها و برج های بلند از نظر مسکونی و تجاری دارای شکل های متعددی می باشند و می توان انواع سازه را با شکل های مناسب و ایمنی مقاوم مشاهده کرد که در سراسر دنیا می توان انواع این ایده ها را به صورت کاربردی به تعدادی زیاد دید.

به هر ترتیب معماری نقشی بسیار مهم از نظر شکل گیری و اجرای یک سازه به طور مشخص دارد و به هر اندازه که سبک های معماری درست تر و تخصصی تر اجرا شوند در نهایت سازه ای تخصصی خلق خواهد شد.

کلمات کلیدی: اجرای یک سازه، سازه تخصصی، سبک های معماری، طراحی ساختمان ها، برج های بلند مسکونی، انواع سازه ها، ساختمان های بلند، ایده و سبک معماری، ساختمان های مرتفع، ساختمان های تجاری
|بازدید : 31
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

به دلیل گران بودن هزینه های ساخت آپارتمان های مسکونی نوساز و با کیفیت بسیاری از انبوه سازان به ساخت واحدهای مسکونی با کیفیت پایین رو آورده اند. ساخت خانه های مسکونی بی کیفیت با استفاده از مصالح ارزان قیمت باعث نارضایت ساکنین و خریداران آپارتمان های مسکونی می شود.

ساخت خانه ها و آپارتمان های مسکونی بی کیفیت، باعث کاهش عمر ساختمان های مسکونی می گردد. ساخت آپارتمان های مسکونی با کیفیت پایین در برابر زلزله مقاوم نیست و این موضوع ایمنی ساختمان های مسکونی را به خطر می اندازد.

خانه های مسکونی با کیفیت پایین و هزینه های پایین ساخته می شود. و این موضوع باعث فروش ارزان آپارتمان های مسکونی با کیفیت پایین می گردد. به دلیل ارزان بودن قیمت خانه های مسکونی بی کیفیت، بسیاری از افراد اقدام به خرید آن ها می کنند.

دولت برای پیشگیری از ساخت آپارتمان های مسکونی با کیفیت پایین، اقدام به کنترل هزینه های ساخت آپارتمان های مسکونی کرده است. کنترل هزینه های ساخت واحد های مسکونی می تواند در ساخت آپارتمان های مسکونی با کیفیت بالا تاثیر بسزایی داشته باشد.

ساخت آپارتمان های مسکونی با کیفیت بالا در حفظ جان خریداران و متقاضیان آپارتمان های مسکونی اثر گذار است. آپارتمان های مسکونی نوساز با ساخت اصولی می تواند در طول عمر ساختمان های مسکونی اثر گذار باشد.

کنترل هزینه های ساخت می تواند راهی برای کاهش قیمت آپارتمان های مسکونی با امکانات کامل و دسترسی خوب به مراکز شهر باشد. استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت با نظارت بر ساخت واحدها و مجتمع های مسکونی، در ایمنی ساختمان های نوساز اثر گذار است.

 

کلمات کلیدی: کنترل هزینه های ساخت، کاهش قیمت آپارتمان های مسکونی، ساخت آپارتمان های مسکونی با کیفیت، آپارتمان های مسکونی نوساز با ساخت اصولی، ارزان بودن قیمت خانه های مسکونی با کیفیت پایین، طول عمر ساختمان های مسکونی 
|بازدید : 16
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

ساختمان سازی صنعتی می باشد که به طور کامل وابسته به بازار مسکن است و تا حد زیادی از این بازار تاثیر می پذیرد. هر گونه معاملات انجام شده برای خرید و فروش و تقاضای مسکن و خانه در نهایت سبب رونق بازار مسکن و معامله خانه می شود و در نهایت سبب می شود که نیاز به ساخت و ساز  و عرضه مسکن بیشتر شود.

به هر میزانی که فروش خانه ها و آپارتمان های نوساز بیشتر و بهتر صورت بگیرد و به طور کلی متقاضیان خرید خانه هر روز بیشتر شود در نهایت تعداد افراد متقاضی برای خرید خانه های نوساز و نیاز به تعداد بیشتر واحدهای مسکونی احساس خواهد شد.

با ساخت و ساز بیشتر مسکن و ساختمان سازی با تعداد بالاتر می توان شاهد وجود نمای تازه و مناسبی برای شهر بود و با وجود تعداد بالای ساخت و ساز خانه در نهایت صنایعی که تامین کننده مصالح لازم برای ساخت و ساز می باشند رونق مناسبی پیدا خواهند کرد.

به هر اندازه که صنعت مسکن و معاملات مسکن پیشرفت داشته باشد در نتیجه یکی از صنایع مهم، صنعت فولاد که به آن ارتباط دارد و سایر تامین کنندگان در زمینه ابزار و تجهیزات و مصالح مسکن دارای بازاری بهتر می شوند و این چرخه اقتصادی و رشد در بازار سبب بهبود در امر اشتغال خواهد شد.

تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده و تعداد ساخت و سازهای موجود که در نهایت خانه ای مناسب را ارائه می کنند با معامله با قیمت مناسب سبب رشد و پیشرفت در مورد خرید و فروش خانه می شوند.

کلمات کلیدی: خانه ساخته شده، خانه مناسب، خرید و فروش خانه، صنعت مسکن، بهبود اشتغال، ساخت و ساز، نمای تازه شهر، خانه نوساز، آپارتمان های نوساز، متقاضیان خرید خانه، خرید خانه های نو، واحد مسکونی، معامله مسکن
|بازدید : 10
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

ساخت آپارتمان های مسکونی نوساز با امکانات خوب ساختمانی و به کارگیری معماری با سبک جدید می تواند زیبایی فضاهای داخلی آپارتمان های مسکونی را دو چندان کند.

امروزه در ساخت خانه های مسکونی علاوه بر استحکام ساختمان های مسکونی و توجه به استفاده از مصالح خوب ساختمانی، توجه به معماری مناسب با توجه به متراژ آپارتمان های مسکونی حائز اهمیت می باشد.

استفاده از معماری مناسب علاوه بر زیبایی خانه ها و آپارتمان های مسکونی، در بالا بردن قیمت خانه های مسکونی اثر گذار است. توجه به معماری مناسب ساختمان های مسکونی نوساز توجه خریداران آپارتمان های مسکونی را به خود جلب می کند.

در ساخت بسیاری از آپارتمان های مسکونی از معماری با تلفیق سبک قدیمی و معماری هایی با سبک جدید استفاده می شود. تلفیق معماری با سبک قدیمی و جدید می تواند زیبایی آپارتمان های مسکونی نوساز را دو چندان کند.

استفاده از معماری مناسب برای آپارتمان های مسکونی نیازمند، داشتن دانش کافی در این زمینه می باشد. استفاده از کتاب های مربوط به سبک معماری و بالا بردن دانش کافی در این زمینه، سازندگان را در ساخت خانه های مسکونی با معماری مناسب کمک خواهد کرد.

طراحی فضای داخلی آپارتمان های مسکونی و انتخاب جای درست برای اتاق خواب ها و آشپزخانه بسیار مهم است. با انتخاب درست و طراحی صحیح بخش های مختلف در خانه های مسکونی، می توان فضای داخلی خانه های مسکونی را بدون پرتی طراحی کرد.

معماری مناسب خانه های مسکونی نوساز باعث استفاده درست از تمام فضاهای آپارتمان های مسکونی می شود. طراحی آپارتمان های مسکونی با مترا/ژ های مختلف و موقعیت های مختلف ساختمان ها، به صورت های گوناگونی انجام می گیرد.

 

کلمات کلیدی: معماری مناسب خانه های مسکونی نوساز، استفاده درست از تمامی فضاهای آپارتمان های مسکونی، استفاده از کتاب های مربوط به سبک معماری، معماری با تلفیق سبک قدیمی و جدید
|بازدید : 26
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

برای انجام  هر نوعی از معاملات مسکن شامل خرید املاک و یا خرید و فروش خانه به شکل های گوناگون ابتدا باید گزینه های مختلف را در زمینه مسکن مورد بررسی قرار داد و مقایسه ای بین املاک از لحاظ قیمتی برای خانه های مختلف در نظر گرفت. با در نظر داشتن و ارزیابی بهترین گزینه های مورد بررسی و متناسب با بودجه مناسب در نظر گرفته شده در مورد خرید ملک برای آن می توان انتخاب بهتری را در این زمینه انجام داد.

معمولا برای انجام انواع معاملات مسکن و خانه اولین کاری که به طور طبیعی انجام می شود مراجعه به بنگاه های املاک و یا سایت های املاک برای جستجوی ملک مورد نظر می باشد که برای این امر در نظر گرفته شده است و خانه های مختلف از نظر ویژگی های مختلف مورد بررسی قرار می گیرند.

هر اندازه که تناسب بین واحدهای مسکونی و یا خانه های در نظر گرفته شده برای خرید و معامله با قیمت و ویژگی های موجود در آن متناسب باشند به احتمال بیشتری آن ملک به شکلی مناسب به فروش می رسد و یا مورد معامله قرار می گیرد.

انجام هر نوع معاملات مسکن شامل خرید و فروش خانه و یا پیش خرید آپارتمان و یا پیش فروش هر نوعی از املاک باید در بنگاه های مطمئن و با قراردادهای رسمی و مورد اطمینان انجام شود و در نهایت قرارداد حاصل از آن باید ممهور به مهر شده و به طور رسمی برای طرفین معامله تنظیم گردد.

 

کلمات کلیدی: انجام معاملات مسکن، خرید و فروش خانه، پیش خرید آپارتمان، پیش فروش املاک، فروش ملک، واحدهای مسکونی، بنگاه های املاک، خانه های مختلف، سایت های املاک، انواع املاک، خرید آپارتمان
|بازدید : 19
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

بیشترین تعداد و انواع معاملات ملکی که در زمینه مسکن صورت می گیرد شامل خرید و فروش خانه و آپارتمان در شرایط مختلف با خصوصیات مختلف می شود که می توان از این بین معامله زمین و انواع واحدهای مسکونی و خانه های ویلایی را نیز مد نظر قرار داد.

قیمت معاملات ملکی که برای هر نوعی از ساختمان مورد نظر است طبق قراردادهای تنظیم شده دارای تنوع بالایی می باشد و همین تنوع در قیمت انواع املاک سبب می شود که هر فردی که متقاضی خرید ملک یا خانه است با توجه به شرایط اقتصادی موجود خود و بودجه مورد نظری که دارد اقدام به خرید خانه نماید.

با هر تنوع که در مورد ایده های معماری و برای سازه های مختلف ایجاد می شود و طراحی های خاص و خلاقانه ای که در زمینه مسکن و خانه صورت می گیرد می توان شاهد تنوع قیمت برای انجام معاملات مختلف خرید و فروش بود.

معاملات ملکی صورت گرفته با قیمت های مختلف که عموما پایین هستند در مورد خانه هایی با شرایط گوناگون می تواند نشان دهنده تحرکی باشد که در بازار معاملات مسکن ایجاد می شود و مورد انتظار است و می توان هر نوع از املاک مورد نظر را با قراردادهای رسمی بین طرفین ترتیب داد و در نهایت مالک یک ساختمان با شرایط مناسب شد.

خرید و فروش مسکن و خانه در شرایط گوناگون دارای تنوع و تفاوت بوده و گاهی شامل انواع معاملات مانند پیش خرید خانه و واحدهای مسکونی می باشد که با شرایط خاصی صورت می گیرد.

کلمات کلیدی: پیش خرید خانه، واحدهای مسکونی، معاملات ملکی، مالک ساختمان، ساختمان مناسب، معاملات مختلف، هر نوع از املاک، سازه های مختلف، تنوع قیمت معاملات، خانه و مسکن، خرید ملک، خرید خانه
|بازدید : 22
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

رهن و اجاره آپارتمان با موقعیت خوب مکانی، آپارتمان خوش ساخت با 2 سرویس بهداشتی در تهران، آپارتمان تمیز و نقاشی شده در تهران، اجاره آپارتمان با امکانات خوب در منطقه جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان 2 واحدی در جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با 2 اتاق نورگیر، آپارتمان با متراژ 85 متر مربع، رهن آپارتمان در منطقه جوادیه تهران 50.000.000 تومان، اجاره آپارتمان در تهران 50.000 تومان

رهن و اجاره آپارتمان با موقعیت خوب مکانی، آپارتمان با دکوراسیون داخلی شیک، آپارتمان تمیز و نقاشی شده در تهران، اجاره آپارتمان دارای پارکینگ و آسانسور در منطقه جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان با تعداد واحد کم در جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، آپارتمان با متراژ 75 متر مربع، رهن آپارتمان در منطقه جوادیه تهران 45.000.000 تومان

رهن کامل آپارتمان نقلی با متراژ پایین در تهران، آپارتمان خوش نقشه با 2 سرویس بهداشتی در تهران، آپارتمان شمالی و نورگیر در تهران، اجاره آپارتمان با امکانات خوب در منطقه جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان در محیط آرام در جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با 2 ااتاق بدون پرتی، آپارتمان با متراژ 58 متر مربع، رهن آپارتمان در منطقه جوادیه تهران 30.000.000 تومان

رهن کامل آپارتمان با متراژ مناسب، آپارتمان خوش نقشه و تمیز در تهران، آپارتمان نقاشی شده و شیک در تهران، اجاره آپارتمان با امکانات فول در منطقه جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان 2 واحدی در جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با 1 اتاق نورگیر، آپارتمان با متراژ 80 متر مربع، رهن آپارتمان در منطقه جوادیه تهران 75.000.000 تومان

رهن آپارتمان با موقعیت خوب مکانی، آپارتمان با طراحی داخلی مدرن در تهران، آپارتمان تمیز و نقاشی شده در تهران، اجاره آپارتمان با امکانات خوب در منطقه جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با نمای جدید در تهران، آپارتمان شمالی جنوبی و 2 بر در جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با 1 اتاق دلباز، آپارتمان با متراژ 65 متر مربع، رهن آپارتمان در منطقه جوادیه تهران 40.000.000 تومان

 

کلمات کلیدی: رهن کامل آپارتمان با متراژ مناسب، آپارتمان خوش نقشه و تمیز در تهران، آپارتمان نقاشی شده و شیک در تهران، اجاره آپارتمان با امکانات فول در منطقه جوادیه تهران، اجاره آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان 2 واحدی در جوادیه تهران
|بازدید : 11
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

رهن آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، آپارتمان شیک با دسترسی خوب، اجاره آپارتمان با موقعیت خوب مکانی درتهران، اجاره آپارتمان نقاشی شده و تمیز در تهران، رهن آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی در تهران پارس تهران، رهن آپارتمان خوش ساخت با نمای سنگی، آپارتمان بدون پرتی در تهران، رهن آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، رهن آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، رهن آپارتمان با 3 خواب تمیز و شیک، آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در تهران، رهن کامل آپارتمان در منطقه تهران پارس تهران 450.000.000 تومان

رهن آپارتمان با متراژ مناسب در تهران، آپارتمان 2 واحدی در تهران، اجاره آپارتمان با موقعیت خوب مکانی درتهران، اجاره آپارتمان شمالی جنوبی و 2 بر در تهران، رهن آپارتمان آفتاب گیر در تهران پارس تهران، رهن آپارتمان با نمای سنگی، آپارتمان با نقشه کاربری خوب در تهران، رهن آپارتمان با دکوراسیون داخلی جدید، رهن آپارتمان با 2 اتاق نورگیر، آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در تهران، رهن کامل آپارتمان در منطقه تهران پارس تهران 115.000.000 تومان

رهن و اجاره آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، آپارتمان دلباز با دسترسی راحت به مراکز خرید، اجاره آپارتمان با موقعیت خوب مکانی درتهران، اجاره آپارتمان شیک با طراحی داخلی مدرن در تهران، رهن آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی در تهران پارس تهران، رهن آپارتمان با تعداد واحد کم، آپارتمان بدون پرتی در تهران، رهن آپارتمان با 2 سرویس بهداشتی، رهن آپارتمان با 3 اتاق نورگیر، آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در تهران، رهن آپارتمان در منطقه تهران پارس تهران 100.000.000 تومان، اجاره آپارتمان در تهران 3.500.000 تومان

رهن کامل آپارتمان نقلی در تهران، آپارتمان شیک با دسترسی خوب، اجاره آپارتمان خوش نقشه و خوش ساخت در تهران، اجاره آپارتمان نقاشی شده و تمیز در تهران، رهن آپارتمان آفتاب گیر و بدون پرتی در تهران پارس تهران، رهن آپارتمان با نمای سنگی، رهن آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید، رهن آپارتمان با 2 اتاق کاغذ دیواری شده، آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در تهران، رهن کامل آپارتمان در منطقه تهران پارس تهران 88.000.000 تومان

کلمات کلیدی: رهن آپارتمان با متراژ بزرگ در تهران، آپارتمان شیک با دسترسی خوب، اجاره آپارتمان با موقعیت خوب مکانی درتهران، اجاره آپارتمان نقاشی شده و تمیز در تهران، رهن آپارتمان نورگیر با موقعیت شمالی در تهران پارس تهران
|بازدید : 17
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 08 تير 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

به گزارش وبلاگ مشاور و معرفی املاک های لوکس

خرید آپارتمان نقلی در تهران، آپارتمان خوش نقشه با دسترسی خوب، فروش آپارتمان با متراژ پایین در تهران، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت خوب مکانی، فروش آپارتمان 2 واحدی در تهران، آپارتمان نورگیر با ورود از درب شمالی، آپارتمان با طراحی داخلی شیک در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، فروش آپارتمان با متراژ 68 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در منطقه شریعتی تهران 319.000.000 تومان

خرید آپارتمان با متراژ مناسب در تهران، آپارتمان خوش نقشه با دکوراسیون داخلی شیک، فروش آپارتمان با دسترسی خوب در تهران، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت خوب مکانی، فروش آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان آفتاب گیر و دلباز، آپارتمان با طراحی دکوراسیون جدیددر تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای کمد دیواری، فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در منطقه شریعتی تهران 589.000.000

فروش آپارتمان قیمت مناسب در تهران، آپارتمان نقلی و خوش نقشه در منطقه شریعتی تهران، فروش آپارتمان با متراژ پایین در تهران، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت خوب مکانی، فروش آپارتمان 2 واحدی در تهران، آپارتمان دارای پارکینگ و آسانسور، آپارتمان با نمای جدید در تهران، فروش آپارتمان با 1 اتاق نورگیر، فروش آپارتمان با متراژ 54 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در منطقه شریعتی تهران 260.000.000

فروش آپارتمان با نقشه کاربری خوب در تهران، آپارتمان خوش نقشه با دسترسی خوب، فروش آپارتمان شیک در تهران، آپارتمان 2 واحدی و تمیز در منطقه شریعتی تهران، فروش آپارتمان با نمای سنگی در تهران، آپارتمان نورگیر با کف پارکت، آپارتمان با طراحی دکوراسیون داخلی جدید در تهران، فروش آپارتمان با 2 اتاق دارای نور کافی، فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع، قیمت فروش آپارتمان در منطقه شریعتی تهران 370.000.000

 

کلمات کلیدی: فروش آپارتمان قیمت مناسب در تهران، آپارتمان نقلی و خوش نقشه در منطقه شریعتی تهران، آپارتمان خوش ساخت با موقعیت خوب مکانی، قیمت فروش آپارتمان در منطقه شریعتی تهران
|بازدید : 26
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

قیمت های ثابت ثبت شده در اتحادیه مشاوران املاک برای خرید مسکن و قیمت زمین در بازار معاملات جاری که در رکود به سر می برد باعث می شود که خریداران بتوانند راحت تر برای خرید خانه اقدام نمایند. یکی از عوامل موثر بر قیمت اجاره خانه قیمت مسکن و املاک می باشد که خود عاملی موثر بر تعیین قیمت اجاره بهای خانه می باشد.

اگرچه که در سال های اخیر افزایش در نرخ اجاره و قیمت اجاره بها به شکلی بوده است که باعث نگرانی اجاره نشینان در این مورد شده است و به هر اندازه که قیمت اجاره بالاتر می رود این امر فشار مضاعفی برای اجاره نشینی به همراه دارد.

در سال جاری با توجه به رکود بازاری که در مورد مسکن موجود می باشد قیمت اجاره خانه به مقدار خیلی  زیادی افزایش نداشته و در شهرهای بزرگ تقریبا درصدی برابر با 7 تا 10 درصد افزایش قیمت در نرخ اجاره مشاهده می گردد.

اگر نظارت مناسب برای قیمت اجاره خانه به وجود نیاید و اجاره بها با مقداری بیشتر افزایش داشته باشد این امر سبب کاهش بیشتر در قدرت خرید برای افراد کم درآمد خواهدشد چون درصد بالایی از درامد خود را صرف هزینه اجاره می نمایند. به هر میزان که ضعف نظارتی در مورد قیمت مسکن و اجاره خانه به شکلی درست حل شود در نهایت می توان نرخی مناسب را برای خانه های مختلف هنگام اجاره در نظر گرفت.

کلمات کلیدی: قیمت اجاره بها، اجاره خانه، قیمت مسکن و اجاره خانه، خانه های مختلف، رکود بازار مسکن، نرخ اجاره، مسکن و املاک، قیمت مسکن، قیمت زمین، خرید مسکن، بازار معاملات مسکن، اجاره خانه

 

منبع خبر
|بازدید : 38
نظرات ()
تعداد صفحات : 10 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار بازدید:
میهمان آنلاین: 1
بازدید امروز: 47
بازدید دیروز: 4
بازدید کلی: 2,697
مطالب و نظرات:
تعداد مطالب: 100
تعداد نویسندگان: 0
عضویت:
مجموع کاربران: 0
اعضای آنلاین:

مطالب جدید
آپارتمان در مهرشهر , تنوع ساخت و قیمت های متنوع تاریخ : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
سایت املاک ساکنین مناسب برای آپارتمان مهرشهر تاریخ : چهارشنبه 15 فروردین 1397
نقشه بلوار ارم کرج تاریخ : شنبه 09 دی 1396
مهرشهر کرج کجاست تاریخ : شنبه 25 آذر 1396
از رکود تا تورم در بازار مسکن تاریخ : سه شنبه 02 آبان 1396
آگهی اینترنتی، راهی ارزان و مطمئن برای فروش ملک تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396
وام های مسکن ارزان تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396
آگهی ملک کجا بدم؟ تاریخ : چهارشنبه 05 مهر 1396
به دنبال خانه تاریخ : جمعه 31 شهریور 1396
مقاله فوق العاده در مورد مسکن و راه کا رها تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396
جستجو

صفحه نخست | عضویت | ورود کاربران | آرشیو | خوراک | تماس با ما

Copyright © 2011 desgin : املاک Designed BY: