close
تبلیغات در اینترنت
مشاور و معرفی املاک های لوکس - 5
صفحه اصلی
عضویت
ورود کاربران
تماس با ما
تبلیغات

ParsHit
آرشیو
پشتیبانی
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

برای اجاره دادن خانه های مختلف با توجه به شرایط مختلفی و ویژگی هایی که خانه های گوناگون دارند می توان قیمت های متفاوتی را مشاهده کرد که نرخ گذاری برای تعیین اجاره بها تا میزان زیادی به خصوصیات خانه و ساختمان مورد نظر برمی گردد.

وقتی مبنای مشخصی برای تعیین نرخ اجاره بها وجود نداشته باشد امر قیمت گذاری املاک مسکونی به صورت سلیقه ای می شود و در نهایت ممکن است که با همین روش سلیقه ای شاهد وجود قیمت های بالا برای اجاره خانه های مختلف باشیم.

تمایل به اجاره نشینی از زمانی زیاد شده است که قدرت خرید خانه برای مردم کاهش زیادی پیدا کرده و از این جهت نمی توانند مالک خانه شوند و مجبور هستند تا مقدار زیادی از درآمد خود را صرف پرداخت اجاره خانه کنند.

اگر با افزایش قیمت ها برای اجاره به درستی مقابله شود و قیمت ها به مقدار زیادی بالا نرود در نهایت می توان شاهد وجود یک تعادل قیمتی در مورد خانه و ساختمان های مختلف بود که قیمت اجاره آنها با قیمت خانه برای فروش متناسب می باشد و افزایش ناگهانی با درصد بالا سبب ایجاد نگرانی برای اجاره نشینان نخواهد شد. زمانی که نرخ های متفاوتی برای قیمت اجاره از طرف مالکان تعیین می شود و گاهی تعیین قیمت توسط بنگاه های املاک صورت می گیرد ثبات قیمت از بین رفته و بی ثباتی در نرخ اجاره مشاهده می شود.

کلمات کلیدی: قیمت اجاره، خانه های مختلف، ساختمان های مختلف، قیمت خانه، قیمت اجاره، نرخ اجاره، بنگاه های املاک، قدرت خرید خانه، تعیین نرخ اجاره، اجاره بها، خصوصیات خانه، ساختمان مورد نظر، پرداخت اجاره

 

منبع خبر
|بازدید : 28
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

با در نظر داشتن نواحی مختلف در تهران و شهرستان ها که برای اجاره واحدهای مسکونی و انواع آپارتمان دارای ساختمان های مسکونی مناسبی هستند می توان شاهد انواع آپارتمان با شرایط و ویژگی های مختلف برای رهن و اجاره بود که با قیمتی مناسب عرضه می شوند و البته کم نیستند. البته توافق مالک و مستاجر در امر قیمت اجاره خانه تاثیر زیادی دارد و این امر سبب بالا یا پایین آمدن قیمت اجاره برای ملک می شود.

هر نوعی از ساختمان و یا املاک با توجه به شرایط ویژه ساخت و ساز ساختمان و خاصی که در ساخت و ساز آن وجود دارد و همین طور نوع مصالح کاربردی و قیمت تمام شده آن با قیمتی مشخص شده و کارشناسی در برخی موارد اجاره داده می شود و به طبع املاک لوکس و گران با طراحی های مدرن و پیشرفته نیز دارای قیمتی بالاتر از حد متوسط برای اجاره می باشند از این رو برای اجاره املاک و خانه با توجه به بودجه در نظر گرفته شده باید منطقه انتخاب شده و ملک مورد نظر را از قبل با آگاهی مورد ارزیابی مناسب قرار داد تا اتلاف وقت صورت نگیرد.

قیمت های متوسط موجود برای اجاره خانه معمولا در مورد خانه و آپارتمان هایی می باشد که از امکانات رفاهی متوسط و معمولی برخوردار می باشند و در مناطق بالا و شمالی شهر واقع نشده اند که البته در مناطق شمالی شهر نیز می توان خانه هایی معمولی با قیمت هایی متوسط را به تعداد کم یافت که با قیمت مناسب از نظر مالک برای اجاره سپرده شده اند.

به هر ترتیب باید افراد بودجه موجود خود را با نوع خانه و ملک مورد نظر و منطقه انتخاب شده مقایسه کرده و در نهایت خانه و ساختمانی مناسب و هماهنگ با بودجه در نظر گرفته شده را برای اجاره انتخاب نمود.

کلمات کلیدی: نوع خانه، نوع ملک، ملک مورد نظر، خانه ای مناسب، اجاره خانه، خانه و آپارتمان، طراحیمدرن، اجاره املاک، ساخت و ساز، هر نوع ساختمان، املاک لوکس، اجاره واحدهای مسکونی، انواع آپارتمان، قیمت اجاره ملک ساختمان مناسب 
|بازدید : 36
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

ساخت و ساز واحدهای مسکونی مسکن مهر دارای مشکلات عدیده ای بوده است. در این راستا تعداد زیادی از پیمانکاران درخاست تسهیل برای ساخت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر را داشتند تا بتوانند تسریع خوبی در این مورد داشته باشند.

افزایش وام مسکن و تسهیلات مسکن از 30 میلیون تومان به وام 40 میلیون تومانی، باعث ایجاد تحول خوبی در روند ساخت واحدهای مسکونی شد و باعث شد تعداد زیادی از املاک مسکونی در فازهای مختلف با سرعت بیشتری پیش برود.

به زودی شاهد افتتاح در واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در فاز 8 و همچنین در فازهای 5 و 11 خواهیم بود. این نوع از وام مسکن توانسته است برای سرعت بخشیدن به ساخت املاک مسکونی کمک شایانی نماید و تعداد زیادی از واحدهای مسکونی را در اختیار متقاضیان خرید مسکن قرار بدهد.

از مهم ترین عواملی که روند پیشبرد ساخت واحدها و آپارتمان های مسکونی تاثیرگذار می باشد، سرعت ساخت پیمانکاران مسکن می باشد. پیمانکاران واحدهای مسکونی و املاک مسکونی با نظارت مستقیمی که بر آنها می شود بر سرعت خود افزوده اند و توانسته اند رش خوبی را در این زمینه داشته باشند.

واحدهای مسکونی و املاک مسکونی در از 8 پردیس با مشکلات زیادی پیش رفته است. وام مسکن و تسهیلات ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی از عواملی هستند که می توانند در پروزه های مسکونی مختلف تاثیر بسزایی داشته باشند و آنها را تا حد خوبی به پیش ببرند.

کلمات کلیدی: تسهیلات مسکن، افزایش وام مسکن، املاک مسکونی، افتتاح در واحدهای مسکونی، تسهیلات ساخت و ساز واحدهای مسکونی، واحدهای مسکونی مسکن مهر، وام 40 میلیون تومانی، املاک مسکونی

منبع خبر
|بازدید : 24
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

با وجود معاملات کم در خرید و فروش مسکن و در کل معاملات ملکی کاهش شدید در بازار معاملات خانه و خرید و فروش خانه بیشتر از بازار رهن و اجاره به چشم می خورد و بازار اجاره همچنان داغ بوده و گرمی خود را حفظ کرده است.

با در نظر داشتن این موضوع که قدرت خرید خانه کم شده و قدرت اقتصادی مردم ایران خصوصا اقشار کم درآمده اجازه خرید خانه را به آنها نمی دهد تعداد اجاره نشینان در نهایت بیش از پیش شده است و همین امر سبب می شود که بازار اجاره نشینی رونق بگیرد.

با رونق پیدا کرده اجاره نشینی و افزایش معاملات رهن و اجاره در این بازار در نهایت قیمت اجاره بها بیشتر از گذشته می شود و نهایتا با افزایش قیمت بالایی مواجه می باشیم

چون درصد زیادی از درآمد اقشار ضعیف و کم درآمد صرف اجاره بها می شود از این رو باید تمهیداتی برای این امر اندیشیده شود تا اجاره خانه قیمتی بیش از این پیدا نکند.

تعیین نرخ اجاره بها که عمدتا توسط مالکان صورت می گیرد و توسط بنگاه های املاک تایید می گردد در بسیاری موارد سبب افزایش قیمت اجاره شده و فشار مضاعفی را بر مستاجران وارد می آورد.

کلمات کلیدی: تعیین نرخ اجاره، بنگاه های املاک، قیمت اجاره، قیمت اجاره خانه، اجاره بها، معاملات رهن و اجاره، قدرت خرید خانه، خرید خانه، معاملات ملکی، خرید و فروش مسکن، بازار اجاره نشینی، بازار رهن و اجاره

 

منبع خبر
|بازدید : 21
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

بازار معاملات و خرید خانه در سال های اخیر از رونق افتاده و معاملات پر رونق مانند سابق در آن دیده نمی شود و سکون و بی تحرکی در بازار مسکن به وضوح و روشنی مشاهده می گردد. اما از جهتی با آمارهای موجود کشوری مانند آمار بانک مرکزی می توان گفت بازار خرید خانه در حال حاضر خیلی در حالت رکود به سر نمی برد اما از طرفی در وضعیتی نیست که بتوان گفت رونق زیادی دارد و یا سکون مانند قبل در آن وجود دارد.

هنوز لازم است که تمهیدات و سیاست های مناسبی برای بازار مسکن و به طور کلی صنعت مسکن اندیشیده شود و اقداماتی مناسب صورت بگیرد که این تحرک موجود در بازار معاملات مسکن بیشتر شود.

به هر اندازه که تمایل و تلاش افراد برای خرید خانه و مسکن بیشتر شود و قدرت اقتصادی بیشتری برای خرید خانه توسط آنها وجود داشته باشد در نتیجه به مقدار بیشتری می توان خروج از این رکود را مشاهده نمود.

خرید خانه و مسکن اگر بدون گرانی و قیمت مناسب همراه باشد و در واقع یک قیمت ثابت برای معاملات خانه به وجود آید  و در نتیجه پیش بینی مناسب برای قیمت خانه و پیش بینی بودجه مورد نظر جهت خرید انواع خانه و آپارتمان توسط متقاضیان به وجود می آید و همین امر خود ممکن است یکی از عوامل بهتر شدن و شکوفایی این بازار گردد.

رونق یافتن مناسب و خوب در معاملات بازار مسکن در شرایط مختلفی به وجود می آید و همین شرایط موجود در صورت مطلوب بودن سبب می شود که تنوع و تعداد خرید در ساختمان های مسکونی مختلف به وجود آید.

 

کلمات کلیدی: رونق بازار مسکن، خرید ساختمان های مسکونی، خرید خانه، معاملات خانه، قیمت خانه، بازار مسکن، تحرک بازار مسکن، بازار خرید خانه، بی تحرکی در بازار مسکن، رونق در بازار مسکن، بودجه خرید خانه، انواع آپارتمان
|بازدید : 32
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

خرید خانه ویلایی با 2 خواب در اصفهان، فروش خانه ویلایی لوکس در اصفهان، خانه ویلای شیک در اردیبهشت، فروش خانه در شهر اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 281 متر مربع، قیمت فروش خانه ویلایی در اصفهان 1.000.000.000 تومان

خرید و فروش خانه ویلایی در اصفهان، فروش ملک ویلایی در اصفهان، ملک ویلایی در اردیبهشت اصفهان، خانه ویلایی شیک و لوکس در اردیبهشت، خرید خانه ویلایی در شهر اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 188 متر مربع، قیمت فروش خانه ویلایی در اصفهان 480.000.000 تومان

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی دوبلکس اصفهان، خانه ویلایی لوکس و شیک در اردیبهشت، خانه ویلای لوکس در اردیبهشت، خرید خانه زیبا در اصفهان، متراژ خانه در اصفهان 225 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 515.000.000 تومان

سن ملک مسکونی 3 سال ساخت، فروش خانه ویلایی با قیمت مناسب در اصفهان، خانه ویلایی با شرایط خوب در اردیبهشت، خانه ویلای لوکس در اردیبهشت، فروش خانه با دکوراسیون داخلی خوب، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 250 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 1.000.000.000 تومان

خانه مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، خانه 3 خوابه شیک، خانه ویلایی با کف مناسب در اردیبهشت، خانه ویلایی با نقشه مناسب در اردیبهشت، متراژ خانه در اصفهان 117 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 900.000.000 تومان

خرید خانه با نمای زیبا در اصفهان، فروش خانه قیمت مناسب در اصفهان، خانه مسکونی در اردیبهشت، خانه ویلایی 3 سال ساخت در اردیبهشت، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 178 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 650.000.000 تومان

 

کلمات کلیدی: خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در اردیبهشت، خانه ویلای لوکس در اردیبهشت، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان
|بازدید : 26
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

واحدهای مسکونی و املاک مسکونی مسکن مهر در سال های اخیر دارای مشکلات زیادی بوده است و موج نارضایتی زیادی را برای افراد و متقاضیان خرید سمکن به وجود آورده است. از اینرو تلاش می شود تا حد امکان برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی تلاش شود.

خبر خوش برای متقاضیان واحدهای مسکونی مسکن مهر پردیس آن است که به گزارش ایسنا، برای هفه ی آینده شاهد افتتاح آپارتمان های مسکونی و املاک مسکونی در فاز 8 پردیس می باشم.

فاز 8 مسکن مهر پردیس دارای مشکلات زیادی بوده است. تخصیص وام 40 میلیون تومانی که جایگزین وام مسکن 30 میلیون تومانی شده است، باعث شد تا تسریع خوبی در روند ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به وجود آید.

پیمانکاران واحدهای مسکونی مسکن مهر در پردیس تحت نظارت مستقیم قرار دارند تا در حد امکان برای پیشبرد این پروژه و ساخت و ساز واحدهای مسکونی، همه تلاش خود را نمایند. از اینرو شاهد روند سریع ساخت و ساز برای آپارتمان های مسکن مهر پردیس می باشیم.

خریدارن مسکن مهر در این پروژه مسکونی در این مدت، زمان زیادی در انتظار تحویل گرفتن واحدهای مسکونی و املاک مسکونی خود بوده اند. با افتتاح این واحدها و املاک مسکونی، می توان امیدوار بود در اسرع وقت در خانه های مسکونی و آپارتمان های خریداری شده خود سکنی گزینند.

کلمات کلیدی: متقاضیان واحدهای مسکونی، مسکن مهر پردیس، پیمانکاران واحدهای مسکونی، املاک مسکونی، خانه های مسکونی، تخصیص وام 40 میلیون تومانی، ساخت و ساز واحدهای مسکونی

منبع خبر
|بازدید : 28
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

آمارهای رسمی که در سال های اخیر وجود دارد نشان می دهد که تعداد مستاجران و اجاره نشینان در حدود تقریبا 4 درصد افزایش پیدا کرده است و این میزان از تعداد اجاره نشینی و بالا رفتن مقدار اجاره نشان دهنده کاهش قدرت خرید خانه برای افراد و اقشار مختلف می باشد.

به هر میزان که قدرت خرید برای خانه و بودجه کافی در این زمینه کم شود در نهایت گرایش به اجاره نشینی و به عبارتی اجبار به اجاره نشینی بیشتر می شود و به هر میزان که تقاضا برای اجاره بیشتر شود قیمت اجاره بها نیز بیشتر خواهد شد.

زمانی که رونق در بازار مسکن وجود ندارد و رکود این بازار به وضوح قابل مشاهده می باشد در این حال خرید و فروش کمتر در بین اقشار کم درآمد بیشتر می شود و آنها همچنان مستاجر باقی می مانند.

همان طور که می دانید قیمت خانه تاثیر زیادی بر قیمت اجاره خانه دارد و اگر قیمت خانه افزایش نداشته باشد در نهایت اجاره خانه نیز سرعت بالایی برای افزایش قیمت نخواهد داشت. اما در سال های اخیر با این که رکود وجود داشته و در بازار مسکن افزایش قیمت مسکن وجود ندارد اما به دلیل زیاد شدن تعداد مستاجران در نهایت قیمت رهن و اجاره بالاتر رفته است.

کلمات کلیدی: قیمت خانه، قیمت اجاره خانه، بازار مسکن، قیمت مسکن، قیمت رهن و اجاره، رونق بازار مسکن، قدرت خرید خانه، اجاره بها، بازار مسکن، افزایش قیمت مسکن، افزایش قیمت خانه، افزایش اجاره نشینی

منبع خبر
|بازدید : 31
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

با افزایش قیمت اجاره بها مستاجران هر ساله باید مقدار زیادی از درآمد خود را صرف اجاره بها کنند و این افزایش قیمت همه ساله تا درصدی پیش می رود و در نهایت قیمت بالایی برای اجاره یک خانه به وجود خواهد آمد.

زمانی که رونق در معاملات مسکن و خرید و فروش خانه وجود ندارد و رکود زیادی در این بازار به چشم می خورد در نهایت قیمت خانه افزایش خیلی زیادی برای فروش نمی توان داشته باشد و افزایش قیمت فروش خانه در نهایت رکود بازار فروش را در پی خواهد داشت.

از آنجایی که طرح های مختلف و سیاست های گوناگون از جمله مسکن مهر تاثیر خیلی زیادی بر خانه دارد شدن عده زیادی نداشته است از این رو مستاجران همچنان اجاره نشین باقی ماندند.

با ثابت ماندن قیمت خانه برای فروش می توان تا حدی با بازار اجاره نشینی و ثابت ماندن قیمت اجاره ها امیدوار بود.

به هر میزان که رونق بازار مسکن بهتر شود و قیمت ها مانند سال های گذشته افزایش خیلی زیادی نداشته باشند در نهایت معاملات ملکی با تعداد بیشتری انجام می شود و در نهایت تعداد مستاجران نیز کمتر خواهد شد.

کلمات کلیدی: رونق بازار مسکن، قیمت خانه، مسکن مهر، اجاره نشینی، قیمت اجاره، خرید و فروش خانه، معاملات مسکن، قیمت فروش خانه، رکود بازار فروش، قیمت اجاره بها، اجاره خانه، ثابت ماندن قیمت اجاره

منبع خبر
|بازدید : 33
نظرات ()
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

با عرضه بیشتر مسکن و تعداد بالای خانه های ساخته شده و ساخت و ساز بیشتر در مورد مسکن می توان شاهد وجود تعادل بین عرضه و تقاضا بود البته اگر توزیع مناسب برای ساخت و ساز وجود داشته باشد و به گونه ای قیمت گذاری شود که قدرت خرید در بین اقشاری که تمایل به خرید خانه دارند افزایش پیدا کند.

با مناسب شدن میزان عرضه و تقاضایی که به وجود می آید و متعادل شدن قیمت ها با عرضه بیشتر مسکن برای معاملات مسکن می توان به اعتدال در زمینه اجاره خانه نیز امیدوار بود.

وقتی که قیمت اجاره بها بیشتر می شود نیاز به ساخت مسکن بیشتر می شود و تولید بیشتر مسکن سبب می شود که تعادل قیمت برای اجاره خانه به وجود بیاید چون گزینه های مورد نظر برای خرید در نهایت بیشتر می شود.

ساخت و ساز نیز باید به صورتی نظارتی انجام شود و به گونه ای باشد که توزیع متعادل با قیمتی درست و در مناطق مختلف پراکنده باشد تا قدرت خرید اقشار متوسط و کم درآمد برای خرید خانه بیشتر شود و در نهایت تعداد افراد اجاره نشین و متقاضیان اجاره نشینی کمتر شوند و با وجود عرضه کمتر در این زمینه در نهایت قیمت اجاره بها به مقدار مناسبی خواهد رسید. مقابله درست برای افزایش نرخ اجاره بها با وجود عرضه مناسب و ساختمان سازی در حد مناسب سبب بهتر شدن قیمت ها خواهد شد.

کلمات کلیدی: ساخت و ساز، خرید خانه، متقاضیان اجاره نشینی، قیمت اجاره بها، ساخت مسکن، تولید مسکن، اجاره خانه، عرضه بیشتر مسکن، تمایل به خرید خانه، خانه های ساخته شده، ساخت مسکن، ساختمان سازی

 

منبع خبر
|بازدید : 29
نظرات ()
تعداد صفحات : 10 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار بازدید:
میهمان آنلاین: 1
بازدید امروز: 18
بازدید دیروز: 23
بازدید کلی: 3,337
مطالب و نظرات:
تعداد مطالب: 100
تعداد نویسندگان: 0
عضویت:
مجموع کاربران: 0
اعضای آنلاین:

مطالب جدید
آپارتمان در مهرشهر , تنوع ساخت و قیمت های متنوع تاریخ : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
سایت املاک ساکنین مناسب برای آپارتمان مهرشهر تاریخ : چهارشنبه 15 فروردین 1397
نقشه بلوار ارم کرج تاریخ : شنبه 09 دی 1396
مهرشهر کرج کجاست تاریخ : شنبه 25 آذر 1396
از رکود تا تورم در بازار مسکن تاریخ : سه شنبه 02 آبان 1396
آگهی اینترنتی، راهی ارزان و مطمئن برای فروش ملک تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396
وام های مسکن ارزان تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396
آگهی ملک کجا بدم؟ تاریخ : چهارشنبه 05 مهر 1396
به دنبال خانه تاریخ : جمعه 31 شهریور 1396
مقاله فوق العاده در مورد مسکن و راه کا رها تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396
جستجو

صفحه نخست | عضویت | ورود کاربران | آرشیو | خوراک | تماس با ما

Copyright © 2011 desgin : املاک Designed BY: