close
تبلیغات در اینترنت
مشاور و معرفی املاک های لوکس - 6
صفحه اصلی
عضویت
ورود کاربران
تماس با ما
تبلیغات

ParsHit
آرشیو
پشتیبانی
نوشته شده در : یکشنبه 28 خرداد 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 اشتغالزایی در بخش مسکن می تواند یکی از اقداماتی باشد که افراد مختلف و دست اندرکاران ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی می توانند به دنبال آن باشند و با ایجاد فعالیت پایدار در این بخش، به ایجاد شغل های مناسب در صنعت ساختمان و بازار مسکن کمک کنند.

مطابق با آمار منتشر شده کشوری، تعداد 600 شغل وابسته به صنعت ساختمان و ساخت و ساز املاک مسکونی وجود دارد. افراد می توانند از ابتدای شروع به ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی به عناوین مختلف و در بخش های تخصصی مختلف مشغول به کار باشند.

از خاکبرداری، جوشکاری ساختمان، بنایی ساختمان مسکونی تا تزیینات داخلی، افراد زیادی دخیل هستند و می توانند با ساخت و سازهای مختلف، این صنعت ملکی را همراهی نمایند و به نحو احسن در اشتغالزایی جدید ایجاد شده مشغول باشند.

مهم ترین امری که در ساخت و ساز واحدهای مسکونی و خانه های مسکونی باید مورد توجه قرار بگیرد تناسب ساختمان های مسکونی و اخنه های مسکونی ساخته شده با نیاز بازار مسکن می باشد. متاسفانه بسیاری از خانه های مسکونی و املاک مسکونی ساخته شده تناسبدرستی با نیاز بازار مسکن ندارد و نمی تواند نیازهای موجود در این صنعت را به درستی پاسخگو باشد.

سازندگان مسکن و تهیه کنندگان خانه های مسکونی و املاک مسکونی باید به این مهم دقت داشته باشند و تا حد امکان درصدد ساخت و ساز واحدهای مسکونی مناسب با نیاز باار مسکن باشند.

کلمات کلیدی: بنایی ساختمان مسکونی، جوشکاری ساختمان، خانه های مسکونی و املاک مسکونی، نیاز بازار مسکن، سازندگان مسکن و تهیه کنندگان خانه های مسکونی، ساخت و ساز املاک مسکونی

منبع خبر

 

 
|بازدید : 24
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

خرید ملک ارزان قیمت، مورد توجه افرادی قرار می گیرد که دارای توان مالی بالایی برای تهیه ملک مسکونی و خانه مسکونی مورد نظر خود هستند. تهیه خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی با قیمت مناسب، با در نظر گرفتن گزینه های متعددی در معاملات ملکی و خرید ساختمان مسکونی مقدور می باشد.

خرید خانه مسکونی در طبقه زیر همکف می تواند تاثیر زیادی در کاهش قیمت مسکن و آپارتمان مسکونی داشته باشد. عموما خانه های مسکونی که در طبات زیرین واقع شده اند، دارای شرایط بهتری برای خرید می باشند.

خرید آپارتمان در حاشیه شهر، قیمت تمام شده برای ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی را تا حد قابل وجهی پایین می آورد به گونه ای که قابل قیاس با قیمت های آپارتمان های مسکونی در داخل شهر نمی باشد.

خرید آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی در طبقات بالا می تواند دلیلی مهم برای پایین بودن قیمت ملک مسکونی باشد. آسانسور در ساختمان فاکتور بسیار مهمی است و نبود آن می تواند قیمت مسکن را دستخوش تغییراتی نماید.

خریداران مسکن که دارای اتومبیل هستند اهمیت زیادی به پارکینگ می دهند. اگر ساختمان مسکونی و یا واحد مسکونی فاقد پارکینگ باشد، تا حد زیادی می تواند با قیمت پایین تر از قیمت مسکن منطقه خرید و فروش شود.

کلمات کلیدی: خانه مسکونی، تهیه خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی، معاملات ملکی، خرید ساختمان مسکونی، خرید خانه مسکونی، ملک مسکونی، واحد مسکونی، قیمت ملک مسکونی، قیمت مسکن، خریداران مسکن، واحد مسکونی فاقد پارکینگ
|بازدید : 26
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

تسهیلات مسکن خصوصا برای خانه اولی ها، باید نوید بخش خوبی برای تهیه ملک مسکونی و خرید مسکن باشد. اما همان طور که همه ی ما شاه هستیم، عموما این اتفاق در بازار معاملات ملکی رخ نمی دهد و با استفاده از وام مسکن و تسهیلات مسکن، قدرت خرید زیادی برای خریداران مسکن و متقاضیان ملک مسکونی پیش نمی آید.

در این بین بهتر است به وام های 160 میلیون تومانی و سود بالای آنها بیندیشیم. پاشنه آشیل تسهیلات مسکن را می توان نرخ سود بالای وام مسکن دانست. برای زوجین و جوانان تا حد زیادی می توان مطمئن بود که قدرت پرداخت این سود برای وام های مسکن مقدور نمی باشد.

سود بالای بازپرداخت وام مسکن باعث بلا گرفتن انتقادهای زیادی به وزارت راه و شهرسازی و همچنین بانک مرکزی شده است. چندی پیش خبر از کاهش نرخ سود تسهیلات بانک مسکن بوده است. کاهش سود تسهیلات به 9.5 درصد، باز هم سود بالایی برای خریداران مسکن و متقاضیان خرید ملک مسکونی می باشد.

با تک رقمی شدن نرخ سود تسهیلات برای وام مسکن، بسیاری از افراد باز هم از عهده بازپرداخت وام مسکن برنمی آیند. اگر زوج های جوان بتوانند ماهانه 1 میلیون و 860 هزار تومان سود پرداخت نمایند، دیگر نیازی به وام مسکن برای خرید مسکن مورد نظر خود را نخواهند داشت.

خرید مسکن با استفاده از وام های مسکن ارائه شده تنها با انتخاب یکی از این دو مورد امکان پذیر می باشد. یا در مناطق جنوبی شهر و حاشیه شهرها اقدام به خریداری آپارتمان های مسکونی کهنه شود و یا تا حد خوبی خریدار مسکن بتواند از عهده بازپرداخت وام مسکن برآید.

 
|بازدید : 25
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

خرید و فروش مسکن و آپارتمان های مسکونی تا حد زیادی با توجه به شرایط بازار و شرایط متقاضیان خرید مسکن تعیین می شود. با داشتن اطلاعات کافی در رابطه با معاملات ملکی و شرایط حاکم بر بازار مسکن و بازار ملک مسکونی، بهتر می توانیم برای فروش ملک خود اقدام نماییم و فروش مسکن مورد نظر خود را در سریع ترین و بهترین زمان ممکن به انجام برسانیم.

برای فروشندگان مسکن لازم است خانه مسکونی خود را زیبا بازسازی نمایند. بازسازی ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی تا حد زیادی می تواند اثرات مثبت در چشم خریدار مسکن داشته باشد. نحوه ی عرضه مسکن در ارائه ملک مسکونی به بازار حائز اهمیت است.

قیمت گذاری درست مسکن از نکات مهم دیگر برای قروش مسکن می باشد. قیمت گذاری بسیار بالا و یا بسیار پایین می تواند خریداران مسکن را نا امید گرداند و بدبینی ناخواسته برای آنها به وجود بیاورد. خریداران ملک مسکونی از قیمت های مسکن در هر منطقه به خوبی آگاهی دارند.

مشاور املاک با تجربه می توند تا حد زیادی فروش ملک مسکونی و خریداری آن را تسهیل نماید. خرید و فروش ملک مسکونی از طریق دفاتر رسمی مشاور املاک و با استفاده از افراد حرفه ای فعال در حوزه مسکن و معاملات ملکی در بازار مسکن بسیار مهم است.

باید زمانبندی درستی برای ارائه ملک مسکونی به بازار و عرضه مسکن داشته باشیم. زمانی که با فروش مسکن خود قصد خریداری ملک مسکونی دیگری را داریم بهتر است از ثبات بازار معاملات املاک مطلع و مطمئن باشیم.
|بازدید : 26
نظرات ()
نوشته شده در : پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

به گرازش  وبلاگ  مشاور و معرفی املاک های لوکس  زمان فروش و خرید خانه از مهم ترین دغدغه هایی است که خریداران مسکن و فروشندگان ملک مسکونی با آن درگیر می باشند. خرید و فروش ملک مسکونی مناسب باید با در نظر گرفتن زمانبندی مناب در بازار مسکن و با پیگیری اخبار مسکن باشد تا پشیمانی بعد از انجام معاملات ملک مسکونی گریبان گیر افراد نشود.

بهترین زمان فروش خانه و یا فروش آپارتمان مسکونی زمانی است که قیمت مسکن در بازار معاملات ملکی بالا باشد. هر چه قیمت تعیین کننده مسکن در بازار مسکن بالاتر باشد، فروش خانه مسکونی و آپارتمان مسکونی در شرایط بهتری انجام خواهد شد و سود بیشتری را عاید فروشنده مسکن خواهد نمود.

اما در کنار قیمت بالای فروش مسکن باید ثبات بازار مسکن را هم مد نظر قرار بدهیم. ثبات مسکن در بازار معاملات ملکی بسیار مهم است. اگر فروشنده مسکن قصد خریداری خانه مسکونی را مجدد داشته باشد بهتر است در شرایط ثبات بازار اقدام به خرید و فروش ملک مسکونی مورد نظر خود نماید.

یکی از مشاورین املاک و دفاتر رسمی خرید و فروش آپارتمان های مسکونی در تهران در رابطه با بهترین زمانبندی برای عرضه مسکن و یا تهیه ملک مسکونی بیان می دارد: سال ها است که بهترین زمان برای خرید ملک مسکونی و یا فروش مسکن 6 ماهه ی دوم سال می باشد. در زمانی که خرید و فروش مسکن کاهش یافته است و بسیاری از مالکان ساختمان قصد فروش ملک مسکونی خود را دارند، مجبورند آن را زیر قیمت به بازار مسکن عرضه نمایند. در نتیجه این زمان، بهترین موعد برای خریداران مسکن می باشد.

 
|بازدید : 53
نظرات ()
نوشته شده در : سه شنبه 22 فروردين 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

آپارتمان سوپر لوکس در تهران، آپارتمان مسکونی برای رهن و اجاره در محمودیه، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 1 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی در محمودیه 130 متر مربع، رهن آپارتمان لوکس در محمودیه تهران 50.000.000 تومان با اجاره ماهانه آپارتمان لوکس در محمودیه 10.800.000 تومان

آپارتمان سوپر لوکس در تهران، آپارتمان مسکونی برای رهن و اجاره در محمودیه، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 1 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی در محمودیه 180 متر مربع، رهن آپارتمان لوکس در محمودیه تهران 200.000.000 تومان با اجاره ماهانه آپارتمان لوکس در محمودیه 6.000.000 تومان

آپارتمان سوپر لوکس در تهران، آپارتمان مسکونی برای رهن و اجاره در محمودیه، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 1 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی در محمودیه 242 متر مربع، رهن آپارتمان لوکس در محمودیه تهران 300.000.000 تومان با اجاره ماهانه آپارتمان لوکس در محمودیه 10.000.000 تومان

آپارتمان سوپر لوکس در تهران، آپارتمان مسکونی برای رهن و اجاره در محمودیه، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 1 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی در محمودیه 220 متر مربع، رهن آپارتمان لوکس در محمودیه تهران 400.000.000 تومان با اجاره ماهانه آپارتمان لوکس در محمودیه 0 تومان

آپارتمان سوپر لوکس در تهران، آپارتمان مسکونی برای رهن و اجاره در محمودیه، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 1 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی در محمودیه 365 متر مربع، رهن آپارتمان لوکس در محمودیه تهران 100.000.000 تومان با اجاره ماهانه آپارتمان لوکس در محمودیه 18.000.000 تومان

آپارتمان سوپر لوکس در تهران، آپارتمان مسکونی برای رهن و اجاره در محمودیه، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 1 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی در محمودیه 250 متر مربع، رهن آپارتمان لوکس در محمودیه تهران 100.000.000 تومان با اجاره ماهانه آپارتمان لوکس در محمودیه 12.000.000 تومان

آپارتمان سوپر لوکس در تهران، آپارتمان مسکونی برای رهن و اجاره در محمودیه، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 1 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی در محمودیه 243 متر مربع، رهن آپارتمان لوکس در محمودیه تهران 650.000.000 تومان با اجاره ماهانه آپارتمان لوکس در محمودیه 0 تومان
|بازدید : 24
نظرات ()
نوشته شده در : سه شنبه 22 فروردين 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، آپارتمان مناسب در اصفهان، آپارتمان با قیمت مناسب در اصفهان، آپارتمان مسکونی در آسنجان اصفهان، متراژ آپارتمان در اصفهان 83 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در آسنجان 320.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، آپارتمان مناسب در اصفهان، آپارتمان با قیمت مناسب در اصفهان، آپارتمان مسکونی در آسنجان اصفهان، متراژ آپارتمان در اصفهان 105 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در آسنجان 295.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، آپارتمان مناسب در اصفهان، آپارتمان با قیمت مناسب در اصفهان، آپارتمان مسکونی در آسنجان اصفهان، متراژ آپارتمان در اصفهان 83 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در آسنجان 260.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، آپارتمان مناسب در اصفهان، آپارتمان با قیمت مناسب در اصفهان، آپارتمان مسکونی در آسنجان اصفهان، متراژ آپارتمان در اصفهان 135 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در آسنجان 400.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، آپارتمان مناسب در اصفهان، آپارتمان با قیمت مناسب در اصفهان، آپارتمان مسکونی در آسنجان اصفهان، متراژ آپارتمان در اصفهان 87 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در آسنجان 198.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، آپارتمان مناسب در اصفهان، آپارتمان با قیمت مناسب در اصفهان، آپارتمان مسکونی در آسنجان اصفهان، متراژ آپارتمان در اصفهان 80 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در آسنجان 245.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اصفهان، آپارتمان مناسب در اصفهان، آپارتمان با قیمت مناسب در اصفهان، آپارتمان مسکونی در آسنجان اصفهان، متراژ آپارتمان در اصفهان 250 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در آسنجان 960.000.000 تومان
|بازدید : 21
نظرات ()
نوشته شده در : سه شنبه 22 فروردين 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

گزارش خبرنگار مسکن گروه اقتصاد باشگاه خبرنگاران جوان، حاکی از وضعیت بازار مسکن فعلی و روند آینده مسکن می باشد. یکی از عواملی که رکود بازار مسکن را در حال حاضر سبب شده است، رشد قیمت مسکن در سال های 90 و 91 می باشد.

افزایش قیمت ملک مسکونی باعث کاهش قدرت خرید مردم گردیده است و باعث شده است در سال های آتی نیز مردم نتوانند با قدرت لازم، خرید ملک مسکونی مورد نظر خود را انجام دهند. کاهش قدرت متقاضیان خرید مسکن و بالا بودن سود تسهیلات ملکی باعث شده است مسکن در رکود 5 ساله به سر ببرد.

بررسی ها نشان می دهد، انتخابات 96 رکود مسکن را دو چندان خواهد کرد. نرخ تورم مسکن احتمالا بالاتر از نرخ تورم عمومی حرکت خواهد کرد. البته برخی از کارشناسان مسکن بر این باور هستند که بعد از انتخابات، شاهد رونق بازار مسکن و افزایش معاملات ملکی در این بازار خواهیم بود.

پایین بودن قدرت خرید ملک مسکونی سبب شده است سازندگان ترجیح بدهند منابع مالی و سرمایه گذاری خود را نزد بانک ها نگهداری کنند تا در بازار مسکن سرمایه گذاری پر ریسک نداشته باشند و از بابت برگشت سرمایه خود مطمئن تر عمل کنند.

اگر روزی برسد که مسکن از رکود خارج شود، وضعیت باز هم خطرناک خواهد بود. افزایش نرخ خرید مسکن و افزایش قیمت ملک مسکونی، از سوی سازندگان مسکن و فروشندگان مسکن قابل پیش بینی می باشد و احتمال دارد آنها نرخ فروش ملک مسکونی خود را تا حدی بالا ببرند.
|بازدید : 21
نظرات ()
نوشته شده در : سه شنبه 22 فروردين 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 81 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 380.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 120 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 370.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 87 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 522.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 80 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 600.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 166 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 1.328.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 180 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 1.296.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 105 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 682.500.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 118 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 649.900.000 تومان

آپارتمان مسکونی در منطقه 2 تهران، آپارتمان لوکس برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان لوکس در شهرک هما تهران، متراژ ملک مسکونی 65 متر، قیمت خرید آپارتمان در شهرک هما 450.000.000 تومان
|بازدید : 32
نظرات ()
نوشته شده در : سه شنبه 22 فروردين 1396 |نویسنده : املاک ایرانی

 

آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان مسکونی سوپر لوکس در خرم رودی، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 2 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در خرم رودی 139 متر، قیمت خرید آپارتمان مسکونی سوپرلوکس در تهران 1.450.000.000 تومان

آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان مسکونی سوپر لوکس در خرم رودی، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 2 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در خرم رودی 1440 متر، قیمت خرید آپارتمان مسکونی سوپرلوکس در تهران 68.000.000.000 تومان

آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان مسکونی سوپر لوکس در خرم رودی، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 2 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در خرم رودی 106 متر، قیمت خرید آپارتمان مسکونی سوپرلوکس در تهران 560.000.000 تومان

آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان مسکونی سوپر لوکس در خرم رودی، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 2 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در خرم رودی 166 متر، قیمت خرید آپارتمان مسکونی سوپرلوکس در تهران 1.328.000.000 تومان

آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان مسکونی سوپر لوکس در خرم رودی، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 2 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در خرم رودی 180 متر، قیمت خرید آپارتمان مسکونی سوپرلوکس در تهران 1.296.000.000 تومان

آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان مسکونی سوپر لوکس در خرم رودی، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 2 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در خرم رودی 154 متر، قیمت خرید آپارتمان مسکونی سوپرلوکس در تهران 1.140.000.000 تومان

آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، آپارتمان مسکونی سوپر لوکس در خرم رودی، آپارتمان سوپر لوکس در منطقه 2 تهران، متراژ آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در خرم رودی 100 متر، قیمت خرید آپارتمان مسکونی سوپرلوکس در تهران 1.600.000.000 تومان
|بازدید : 23
نظرات ()
تعداد صفحات : 10 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار بازدید:
میهمان آنلاین: 1
بازدید امروز: 52
بازدید دیروز: 4
بازدید کلی: 2,702
مطالب و نظرات:
تعداد مطالب: 100
تعداد نویسندگان: 0
عضویت:
مجموع کاربران: 0
اعضای آنلاین:

مطالب جدید
آپارتمان در مهرشهر , تنوع ساخت و قیمت های متنوع تاریخ : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
سایت املاک ساکنین مناسب برای آپارتمان مهرشهر تاریخ : چهارشنبه 15 فروردین 1397
نقشه بلوار ارم کرج تاریخ : شنبه 09 دی 1396
مهرشهر کرج کجاست تاریخ : شنبه 25 آذر 1396
از رکود تا تورم در بازار مسکن تاریخ : سه شنبه 02 آبان 1396
آگهی اینترنتی، راهی ارزان و مطمئن برای فروش ملک تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396
وام های مسکن ارزان تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396
آگهی ملک کجا بدم؟ تاریخ : چهارشنبه 05 مهر 1396
به دنبال خانه تاریخ : جمعه 31 شهریور 1396
مقاله فوق العاده در مورد مسکن و راه کا رها تاریخ : پنجشنبه 16 شهریور 1396
جستجو

صفحه نخست | عضویت | ورود کاربران | آرشیو | خوراک | تماس با ما

Copyright © 2011 desgin : املاک Designed BY: